2726
عنوان

ان شاءالله درسته. ننویسین انشالله یا ایشالله. گناااااههههه😦😧😖😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 44 پست
والا یه بار یه کاربر تو همینجا تو به تاپیک مشابه گفت عربی خونده و گفت اصن تو زبان عربی&nbs ...

اگر یه مقدار درحد راهنمایی انسان مطالعه داشته باشه متوجه میشه این قواعد مربوط به زبان عربی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر یه مقدار درحد راهنمایی انسان مطالعه داشته باشه متوجه میشه این قواعد مربوط به زبان عربی هست

من خودم همیشه درست میگم و درست مینویسم، اما اون کاربر اینجوری گفت البته شاید منظورش ایشاالله بوده نه انشاالله... حالا اگر در مورد ایشا... هم اطلاعاتی دارین بفرمایین ما هم استفاده کنیم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
من خودم همیشه درست میگم و درست مینویسم، اما اون کاربر اینجوری گفت البته شاید منظورش ایشاالله بوده نه ...

ایشاالله: یعنی خدا را به خاک سپردیم. (نعوذبالله) (استغفرالله) .

انشاالله: یعنی ما خدا را ایجاد کردیم.(نعوذبالله) (استغفرالله) .

ان شاءالله: یعنی اگر خداوند مقدر فرمود.(به خواست خدا) .

من همسرم عرب ایرانی نیست یک بار هم ب چنین چیزی اشاره نکرده اگر بود ک میگفت نگو یا تکرار نکن  ا ...

شوهرتون عرب کجاست

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
2706