2726
عنوان

خانومايي ك بچه ٤ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 33 پست
پسر من بیشتر وقتش با تلویزیونه علاقه ای به اسباب بازی نداره منم حوصله بازی ندارم میدونم بده تلویزیون ...

مثه پسر من بيشتر وقتش با تلوزيونه گاهي هم با اسباب بازيش بازي ميكنه😣😣😣

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
پسرم بیشتر با گوشی بازی می‌کنه گاهی وقتا تلویزیون نگاه می‌کنه با اسباب‌بازی بازی می‌کنه بیشتر وقتا ع ...

پسر منم بيشتر تلوزيون يه كمم جديدا با لپ تاپ كارتون ميبينه با گوشي هم كه جديدا متاسفانه علاقه پيدا كرده بازي كنه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا باهاش بازی میکنم, یا نقاشی میکشه,کتاب میخونیم با هم.صبحا هم مهد میره. شب هم که باباش میاد با بابا ...

الهي خدا حفظش كنه براتون☺️

2728
پسر من ك همش تلوزيون ميبينه مثه دختر شما كسي حق نداره بزنه شبكه ديگه چيكار كنيم بنظرت؟

هیچی صبوری کنیم😅 حتی نگام نمیکنه شبکه عوض کنیم جیغو دادی راه میندازه بعضی وقتا بغلش میکنم میگم ببین مامان دلش گرفته دوست داره بزنه شبکه بزرگترا رو ببینه تو ک خانوم و مهربونی بزار بزنم دیگه میذاره ولی بعد ۱۰دقیقه میگه عوض کن 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
پسر م علاقه زیاد به گوشی داره حالا نمی‌دونم چکارش کنم که وابستگیش کمتر بشه با گوشی

زمان براش تعزیف کن. مثلا عقربه ساعتو بهش نشون بده بگو مثلا عقربه بزرگه بیاد رو نه باید گوشی و بزاری کنار.

اگه سر زمانی که گفتی نداد قاطع باش, بهش بگو وقتی اینجوری میکنی نشون میدی که نمیخوای دیگه بهت گوشی بدم

آره تا فعلا هرچی سعی میکنم که به نتیجه نرسیدم 

نباید کوتاه بیایی. اگه یه بار کوتاه بیایی تمومه. حتی جیغ زد, داد زد هرچی. ولی خب به شرطی که باهاش بازی کنی.چون بچه ها زود حوصله اشون سر میره

نباید کوتاه بیایی. اگه یه بار کوتاه بیایی تمومه. حتی جیغ زد, داد زد هرچی. ولی خب به شرطی که باهاش با ...

آره اگه یکم عصبانیش کنم درجا زنگ میزنه با باباش شکایت می‌کنه میگه مامان این کارو کرد مامان اون کارو کرد

گوشی زیاد بهش نمیدم چون بگیره ول نمیکنه 

نقاشی میکشه 

خمیر بازی میکنه 

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
هیچی صبوری کنیم😅 حتی نگام نمیکنه شبکه عوض کنیم جیغو دادی راه میندازه بعضی وقتا بغلش میکنم میگم ببین ...

واي دقيقا عين پسره منه كه🤣🤣🤣🤣

2706