2726
عنوان

خانومايي ك بچه ٤ساله دارن

418 بازدید | 33 پست

شما بچه هاتون چند ساعت تلوزيون ميبينن در طول روز

چقد با گوشي بازي ميكنن

ممنونم از اينكه وقت ميزاريد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه ساعت تی وی یکمم با گوشی بازی میکنه

ععع چ خوب بقيه تايمشو چيكا ميكنه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

من دخترم صبح ک بیدار میشه برنامه کودک میبینه بعد چند ساعتی بازی میکنه باز میگیره تی وی میبینه ..هیچکسم حق نداره شبکه رو عوض کنه😑باز نقاشی میکشه و بازی میکنه سروکول من میره بالا ...با تب لتش انگلیسی تمرین میکنه بعدم شب برنامه کودک نگا میکنه و میخوابه

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
۳الی ۴ساعت تبلت البته پشت سرهم نه تلویزیون هم ۲الی ۳ساعت که اونم پشت سرهم نه و بافاصله چون زمستونه ...

بقيه تايمشو چيكا ميكنه

تا 11 صبح خوابه بیدارمیشه غذا کارتون تبلت اسباب بازی بازی بامن دوباره کارتون

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
شاید سه ساعت ولی یک سره نه.مقطع,مقطع. گاهی روزا هم کمتر

بقيه تايمشو چيكا ميكنه

پسر من بیشتر وقتش با تلویزیونه علاقه ای به اسباب بازی نداره منم حوصله بازی ندارم میدونم بده تلویزیون ولی خب کاریش نمیشه کرد البته تو طول روز به هوای اینکه خودمم فیلم ببینم نمیزارم نگاه کنه گوشی هم خیلی کم بازی میکنه

من دخترم صبح ک بیدار میشه برنامه کودک میبینه بعد چند ساعتی بازی میکنه باز میگیره تی وی میبینه ..هیچک ...

پسر من ك همش تلوزيون ميبينه مثه دختر شما كسي حق نداره بزنه شبكه ديگه چيكار كنيم بنظرت؟

بقيه تايمشو چيكا ميكنه

یا باهاش بازی میکنم, یا نقاشی میکشه,کتاب میخونیم با هم.صبحا هم مهد میره. شب هم که باباش میاد با باباش مشغول میشه. ده شب هم میخوابه و تماااام. بعدش من شروع میکنم به نفس کشیدن😂😂😂

2706