2703
2553
عنوان

حاجت گرفتن از حضرت عباس

3790 بازدید | 29 پست

سلام

مامانم این داستانو برام تعریف کرده تازگیا...
یه روز ی نوحه خونی تو بین الحرمین رفته رو ی بلندی/چهارپایه و برا مردم زائرنوحه امام حسین میخونده که یهو یکی میاد با عصبانیت از اون بالا میکشدش پایین  با دادو بیداد که حرفات همش دروغه کو اون عباسی ک همش میگین شفا میده کو اون امام حسین که معجزه میکنه اینا همش دروغه و شمام دروغگویین بعد جتدسال بچه دار شدم حالا افتاده رو تخت بیمارستان اومده بودم شفاشو از عباس بگیرم که الان زنم زنگ زد گفت پسرم مرده همتون دروغگویین و....خلاصه کلی تو بین الحرمین دادو هوار کرده و از این حرفا گفته ...
شبش که پسره مرده رو میخواستن ببرن سردخونه پرستارا متوجه میشن پسره مُرده !زنده شده و نفس میکشه وقتی به هوش میاد فوری از مامانش سراغ پدرشو میگیره مادره میگه بابات رفته کربلا پسره میگ تو خواب مرده بلند قد و خوش چهره ای رو دیدم که بهم گفت ب پدرت بگو ما شفاتو میدیم  ما یبار ابرومون تو عاشوا جلو بچه هایی ک اب میخواستن رفته لازم نیست ابروی مارو پیش زائرامون ببری....💔
خیلی کریمین میدونم ... درمورد امام زمان میدونم
واقعا میدونم چقدر ایشون دوستمون دارن و همیشه مراقب تک تکه مونن
شنیدیم چه قدر ادم که با توسل ب شهدا با وساطتت شهدا گره از مشکلات بزرگشون باز شده...شنیدم در مورد ابراهیم هادی....شنیدم درمورد نماز استغاثه ب حضرت زهرا...شنیدم از کریمیه این خاندان که دست رد ب سینه ی کسی نمیزنن!شنیدم از حضرت عباسی ک شفای بیمار ارمنی رو داده...و شنیدم که اگ مقربین درگاهت تا این حد مهربون و بخشنده هستن دیگ خدایا خودت ماواری تصور مایی تو مهربونی و مهربون بودن!
ولی چرا این خواسته ی من که نه پوله نه سلامتیه نه عشقه زندگیمه نه بچه نه شوهر و نه هیچ خواسته ی بزرگی نیست اخه چرا با اینهمه توسل و دعا و التماس جواب نمیگیرم....مگ منم نیافریدی شهید هادی مگ شما شهید همه هستی الا من!؟اهای شهید تورجی زاده ای ک تا ی سید میگفت ازت ب مادرم شکایت میکنم انقدر عاشق حضرت زهرا بودی ک تا میفهمیدی طرف سیده با اشک میرفتی دنبالش ک حرفتو پس بگیر هرکاری بگی میکنم...چون سید نیستم ب توسلم جواب ندادی؟میدونی میخواستم ی سید پیدا کنم ازش بخوام از شما به حضرت زهرا شکایت کنه؟ولی گفتم بقیه میگن این دختره خل شده!..یکی بگه چجوری بخوام که حاجتمو بگیرم ...اهای اونایی ک با ی فاتحه و ی نذر صلوات واسه شهید هادی حاجت روا میشین اهای اونایی ک ی بسته خرما خیرات میکنین براشون و سریع ایشون حاجتتونو میدن بگین فرق من باشما چیه؟!شما مشکلتون بزرگه جواب میگیرین یا چون چیزی خیرات کردین؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
خداشاهده چندجا رفتم خواستم ازشون این ۵۰تومن رو دستی بدم از کارت خودشون برام کارت ب کارت کنن این مبلغو ولی گفتن نمیشه از پدرم خواستم نداد ابراهیم و خداش!دیدن خواستم چیزی خیرات کنم نشد پس من چیکار کنم هان؟! چون پولی ندارم تا چیزی خیرات کنم نوبت حاجت ما نیست؟قربونت مگ حساب کتاب شمام این دنیایه؟این دنیا تا چیزی پیاده نشی کارت راه نمیوفته جدیدا اونجام 
 مدشده؟چقدر ناامیدی سر ی خواسته ی کوچیک؟!
میگن بگی یا اباصالح امام زمان حتمن جوابتو میده یا اباصالح چرا جواب نمیدی؟؟؟؟
فقط خدای خوبا و مهربونا و مومنایی؟ادمایی مثل من هم باید این دنیا زیرپاهای بقیه له بشن هم زیر لگدهای بی توجهی خودت؟!
دیگ دارم ب بقیه التماس میکنم برام دعا کنن چون خودم ک دعا میکنم فقط ناامیدی نصیبم میشه!
برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از حضرت عباس قربونش برم حاجتمو گرفتم الان همین الان ی نیت دیگه کردم انشالله دعا میکنم نیت توهم برآورده بشه نمیدونم چیه ولی اگ ب صلاحته یا قمر بی هاشم🙏

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2714
من از حضرت عباس قربونش برم حاجتمو گرفتم الان همین الان ی نیت دیگه کردم انشالله دعا میکنم نیت توهم بر ...

توروخدااا😭😭😭😭😭 برا من دعا میکنی یک گیر خیلییی بدی افتاده پای آبرو وسطه دعا کن برامون

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
توروخدااا😭😭😭😭😭 برا من دعا میکنی یک گیر خیلییی بدی افتاده پای آبرو وسطه دعا کن برامون

انشالله ب حق مادر حضرت عباس شوهرم گفت اگ ب حصرت عباس مادرشو یا آقا امام حسین قسم بدی و بهشون بگی اجازه ندین از شما پیش مادر و برادرتون گله کنم صد در صد برآورده میشه یا قمر بنی هاشم🙏

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

فقط تایپیکای منو ببینید چقد دارم از بقیه التماس میکنم برام دعا کنن شفا بگیرم خودم نزدیک ۲ ساله هر چی دعا میکنم مستجاب نمیشه من مریضم  و عداب  میکشم کاش حضرت عباس شفای منو بگیره خسته شدم بعضی روزام به سختی میگذره

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
2706