2703
2553

ما داریم ولی تنها چیزی که میدونم تا۵۰۰ هزینه دندون میده سالی۴بار هزینه دارو میده...هر دکتریم‌ بری ویزیت و آزمایش و...کاغذ داشته باشی پرداخت میکنه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما پارسال بیمه دانا بودیم

تا اونجایی که من اطلاع دارم هزینه جراحی زیبایی رو نمیده

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
2720
ما داریم ولی تنها چیزی که میدونم تا۵۰۰ هزینه دندون میده سالی۴بار هزینه دارو میده...هر دکتریم‌ بری وی ...

سقف بیمه شما پایینه

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
سالی ۴ بار چ کم !  

هیچ بیمه دیگه ای اینم نمیده ما هم تامین اجتماعی داریم هم اینو دارو های ام اس شوهرم ماهی یبار ۶۰۰ میشه ما فقط ۱۷۳تومن میدیم باقیشو بیمه میده اگرم فاکتور نگه داریم ۴بارشم این یکی بیمه میده

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2714
سقف بیمه شما پایینه

ما قبلش پارسیان داشتیم همینم نمیداد😬از طرف شرکت قرار داد بستن

ن عزیزم سقف بیمتون کمه ک سالی ۴ بار میدن . بابام اینا را هرچی باشه میدن . 

نمیدونم ماهی چقدر میدین شما؟

نمیدونم ماهی چقدر میدین شما؟

بابام اینا را نمیدونم اونا ک کلا معرکه است گفتم اونا ارگان دولتی اند . 

ولی خودم بیمه آسیا ماهی ۱۱۰ تومن بود ۱ ماه دیگه مونده ازش سال دیگه تمدید نمیکنم دیگه لعنت ب پول 😖😖😖

بابام اینا را نمیدونم اونا ک کلا معرکه است گفتم اونا ارگان دولتی اند .  ولی خودم بیمه آسیا ماه ...

از کدوم ارگان دولتی هست بیمشون؟

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
بابام اینا را نمیدونم اونا ک کلا معرکه است گفتم اونا ارگان دولتی اند .  ولی خودم بیمه آسیا ماه ...

شوهر منم دولتیه خب ولی فکر کنم برای سه تامون حول و حوش۱۰۰ میده انگار مطمئن نیستم....چون کارشون با دستگاهه و سنگینه این بیمه رو گذاشتن

2706