2733
2734

خدا لعنتش کنه خلی بدم میاد ازش سر هر چیزی جنگ راه میندازه و کتکم میزنه به خدا دیگه طاقت ندارم خانوادم واسم ارزشی قاعل نیستن انگار محکوم شدم به این زندگیه لعنتی با این سند کم باید کلی اذاب بکشم انگار تو این دنیا تنها ترینم هیچ کس پشتم نیست تاکی از یه طرفم از خانوادم خجالت میکشم چقدر گهر کنم برم خونشون کاش یکم پشتم بودن خدا لعنتش کنه سر این که هر ماه ۳۵۰ تومان پول میده داره جونش در میاد امروز اخر ماه بود حقوقش رو ریخته بودن منم کلی نسیه خرید کردم از مغازه بابام اوردم این کوفت کرده الان امروز حقوقش رو ریخته بودن اوردم کارت خرید رو دادم گفتم بریز تو کارت هم برم یکم چیز بگیرم هم گوجهو خیار  به جای گوجه از گفتم  سیب زمینی بعد یک علم شنگه ای راه انداخت تو داری منو گول میزنی پول رو واسه خودت برداری خاک تو سرش کنن اخه مگه چقدر پوله واسه کل خریدای خونه بعد از اونم من بردارم به خدا واسه خاطر این که هر بار ازش میخواستم خرید کنه جون میداد دعوا راه مینداخت اینم قبول کردم وگر نه خر نیستم که این پول حتی پول گوشت یه ماه خونه های دیگه نیست .بعدش رفتم اتاق یواشکی ببینم که ایا حقوق و عیدی رو هم دادن از فیشش که تویساکشه و تو اون میزاره اومد ساک رو با عصبانیت از دستم کشید و کلی بد و بیرا گفت اولش من با یکم لهن خوب و ملایم ازش خواهش کردم بهم بگه ولی اون با تندی بر خورد کرد و حولم داد افتادم بعدش عصبانی شدم و گفتم لااقل بگو ببینم تو فیشت چقدر ریختن من دیگه کلافه شدم نمیگی انقدر با قناعت میخوریم . کلی فهش بهم داد .منم گفتم جمع کنم که چی بشه بعد سر اینم دعوا راه میندازی که میخوای پول رو برا خودت برداری گفت .تو  در حالی که سیب زمینی داریم میگی برم سیب زمینی بگیرم.پولش رو میخوای واسه خودت برداری   بعد کلی دادو بیداد راه انداخت و گفت اگه راضی نیستی طلاق بگیر  منم ناراحت شدم و گریم گرفت  و میخواست زنگ بزنه ماننم و بگه که دخترت داره دعوا راه میندازه منم دوست نداشتم اونا بفهمن گوشی رو از دستش کشیدم و یکم بدو بیرا بهش گفتم گفتم ادم نیستی که واسه چی سر هر چیزی اونا رو ناراحت میکنی بعد دوباره میخواست زنگ بزنه که دادو بیداد کردم اونم کتکم زد 😭😭😭😭😭😭و مو هامو کشید بار اولش نیست کتکم میزنه تا بخوایمد حرفمون شه کلی کتکم میزنه مو هامو میکشه 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

بشکنه دستش ب حق علی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا......این جوری که پیش میره...همه ی شورهای نی نی سایت دست به زن دارن....

این چه جور شه....اخه زن مقام داره....این کارا چیه....آدم کری ناراحت میشه....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2728

عزیزم خدا ان شاالله نگاهش رو سمت زندگیت حواله کنه🙏

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2738

ببخشید ولی چند سالته  

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706