2726
عنوان

خواهرم یه خاستگار عالی داره ولی نمیخادش 😤

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 35 پست
بعضی عشقا فق زندگی رو به تباهی میکشن  به نظرم آدم عاقلانه انتخاب کنه بعد عاشقانه زندگی کنه خیل ...

بخدااز همین غصم میشه

پسره معلوم نیس کیه

این خاستگاره عالیهههه....خاکتوسررررررش بی لیاقت

حس تنهای درونم گوید : بشکن دیواری، که درونت داری تو خدا را داری...💚

بنظرم عشق از پول خیلی مهمتره البته مهمه که معشوقت مرد واقعی باشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم عشق از پول خیلی مهمتره البته مهمه که معشوقت مرد واقعی باشه

وقتی گشنه موندی عشق یادت میره

این خاستگارشو میشناسیم ... پسره عالیههههه

میترسم بعداپشیمون بشه

حس تنهای درونم گوید : بشکن دیواری، که درونت داری تو خدا را داری...💚
2728
وقتی گشنه موندی عشق یادت میره این خاستگارشو میشناسیم ... پسره عالیههههه میترسم بعداپشیمون بشه

عقایدمون متفاوته

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اینم حرفیه ولی خوب بعضی وقتام حسی نداری میری تو یه زندگی هیچوقتم حسی نخواهی داش و هی میگی کاش حسرت ا ...

آره خب حرف شمام درسته خیلیام هستن ک از عشقشون گذشتن و با کسی ازدواج کردن ک با اون آینده بهتری داشته باشن اما بعد پشیمون شدن و میگن ای کاش با عشقم ازدواج میکردم هرچند شاید امکانات و آسایش الانو نداشتم 

ولی اینا همه حرفه تحمل شرایط سخت به مراتب سخت تر از کسیه ک شاید عاشقش نباشی

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
آره خب حرف شمام درسته خیلیام هستن ک از عشقشون گذشتن و با کسی ازدواج کردن ک با اون آینده بهتری داشته ...

بله درسته متاسفانه همه چوب دلمون مبخوریم اول بعد عاقل میشیم 😁

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بخدااز همین غصم میشه پسره معلوم نیس کیه این خاستگاره عالیهههه....خاکتوسررررررش بی لیاقت

راهنماییش کن بگو با اون زندگی کنی چ آینده ای در انتظارته با این چی در انتظاره 

همین خواهرت اگه خدایی نکرده با عشقش ازدواج کنه و بعدا توی زندگیش ب مشکل بخوره شماها رو مقصر میدونه ک من کور بودم چرا شما جلومو نگرفتین

ببین منو واسش مثال بزن

من فوق لیسانس داشتم قدم ۱۸۰سانته خیلی هم صورتم خوبه خونه داشتم ماشین داشتم استاد دانشگاهمون ازم خواستگاری کرد یارو مولتی میلیاردر ولی من خر الاغ نفهم بخاطر یه آدمی که دماغشو نمی تونست بکشه بالا و عشق و این دلقک بازیا بهش گفتم نه.حالا روزی صدبار میگم چه گ و ه ی بخورم

فقط خدا
بله درسته متاسفانه همه چوب دلمون مبخوریم اول بعد عاقل میشیم 😁

من خودم سر عشق و عاشقیای الکی و حسای بچگونه ۳ سال از بهترین سالای عمرمو به فنا دادم و گند زدم به آیندم 

پ ن: کار خاصی نکردما از نفر اول مدرسه و آزمون و المپیاد رسیدم به آخرین نفر

2706