2733
2734

یه خاستگار داره پسره مهندسه 

ماشین شاسی بلند

خونه دوطبقه تو بالاشهر شیراز

خوشتیپم هس

خانوادش هم سرشناس

ولی میگ نمیخام

یکیومیخادباهم دوستن

انقد زپرتیه سروقیافش...دانشجوه فک کنم

تهرانیه...اصلا نمیشناسیمش چی ب چیع

خانوادمم نمیدونن ک اینو میخاد ..فقط هرخاستگاری براش میاد میگ نه

انقد زورم اومده...مگ دوره ایه ک ادم لگد ب بختش بزنه

حس تنهای درونم گوید : بشکن دیواری، که درونت داری تو خدا را داری...💚

ب مامانت بگو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منم از این لگدا زیاد زدم😑😑😑

میدونی وقتی عاشقمیشی هیچی نمیفهمی

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

خب بهش بگو با پسره ای که میخوادش جدی صحبت کنه و بگه اگه قصدش جدیه بیاد جلو با اطلاع خانواده ها بشه و کم کم رسمی بشه. اگه ام هنوز مردش نیس تموم کنن

ولی خواهرت در حال حاضر کار درستی میکنه نمیشه که همزمان با کسی دوست باشه و دلش پیش کسی دیگه ای باشه و خواستگارم ببینه و با احساسات نفر بعدی بازی کنه

لطفا لایک نکنین مرسی💝
عاشق نشدی که ببینی چی میگه.

بعضی عشقا فق زندگی رو به تباهی میکشن 

به نظرم آدم عاقلانه انتخاب کنه بعد عاشقانه زندگی کنه خیلی بهتره تا عشق کورش کنه و وقتی ازدواج کرد و آتیش عشقش کم شد تازه بدی های انتخابشو ببینه

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
بعضی عشقا فق زندگی رو به تباهی میکشن  به نظرم آدم عاقلانه انتخاب کنه بعد عاشقانه زندگی کنه خیل ...

اینم حرفیه ولی خوب بعضی وقتام حسی نداری میری تو یه زندگی هیچوقتم حسی نخواهی داش و هی میگی کاش حسرت اون عشقو به دلم نذاشته بودم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706