2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من زیاد کتک خوردم اابته خودمم حاضرجوابی کردم ولی هردفعه تو سکوت کتک میخوردم میومدم بیرون یه بار اینقد جیغ زدم کل محل فهمیدن فکرکنم دیگه کارشو تکرار نکرد از ابروش🙄

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

میدونی چرا ؟ اگه امریکا بودی و پلیس میومد میدید، حتی اگه تو شکایت هم نمیکردی اون میوفتاد زندان تا آخر عمرش هم دهنش سرویس بود. ما توی یک کشوری هستیم با ۶ درصد منابع دنیا با یک درصد جمعیت دنیا. الان باید همه امون پولدار و کار افرین و آسوده باشیم خدایا لعنتشون کن. خدایا یا بکشمون یا شر اینا رو از سرمون کم کن. سال ۲۰۲۰ داریم مثل برده زندگی میکنیم 

2738
خاک تو سرم😞 زندگیم همش عذابه و بدبختی😞 با یه پسر 

عزبزم نگفتی پسرت چند سالشه؟

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
میدونی چرا ؟ اگه امریکا بودی و پلیس میومد میدید، حتی اگه تو شکایت هم نمیکردی اون میوفتاد زندان تا آخ ...

اره واقعا😞 تو یه کشور سرمایه دار ولی همه فقیر من ایقد سر این بی پولی کتک میخورم ،،حسرت خیلی چیزها بر دل خودم و بچمه😞😞 خدا باعث بانیشو لعنت کنه

در صورتی که شوهر به صورت عمدی به ضرب و جرح همسرش پرداخته باشد و با به کار بردن الفاظ ناشایست و فحاشی ...

چجور میتونن الفاظ ناشایست و فحاشی رو ثابت کنن؟ با ضبط صدا یا اسکرین پیام مدرک میشه؟

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
2706