2726

سلام سلام

من خودم فقط شاخه گل گرفتم

مناسبتها چیزی نمیگیره

تازه اوایله زندگیمونه و بلد نیست و به مرور یادش میدم... ولی مهربونه

امسال چون اوایل این ماه تولدش بود و براش کادوی سنگینی گرفتم پول ندارم دیگه که بخوام کادوی هوب بخرم

تصمیم گرفتم که کیک و گل با نامه خوشگل به وسیله اسنپ بفرستم محل کارش... البته یک روز قبل از روز مرد... چون روز مرد تعطیله

ولییییی اگه بشه یه ست لباس زیر خوشگل زنونه هم میخرم کادو میکنم اومد بهش میدم😂😂

تاپیک زدم که بگم به جای شورت مردونه و حوراب ـ.ـ برای خودتون طبق سلیقه ی شوهرتون که دستتون اومده چه رنگ و چه مدلی بیشتر دوس داره... یه ست لباس زیر برای خودتون بخرین

تا هر دو به یه نوایی برسین😂😂😅

از ایده کیک و گل به سرکار هم اگه خواستین استفاده کنید

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم.

من ازین کارا زیاد میکنم.

شمام انجام بده اثراتش رو ببین😊

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728

۲۹ اسفند روزیکه سگ صاحبشو نمیشناسه شده روزه مرد😂😂😂😂😂همه در تکاپوی عید کسی حواسش نمیشه ک

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
کی روز مرده عققق چقد زورم میاد برم خرید کنم واسش ولی چاره ایم نیست

۱۸ اسفند

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

من هیچی براش نمیخرم شاید فقط یه شاخه گل چون هیچی برام نخرید 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706