2726
عنوان

نظرتون راجب قسمت اخر سریال مانکن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2305 بازدید | 79 پست
منم خیلی غصه خوردم کاش حداقل دختره با فرزاد فرزین ازدواج میکرد 

ن اینجوری ک خیلی چالش برانگیز میشد صورت قشنگی نداشت...ولی اون سکانسی ک کاوه ب همتا میگ دوستت دارم و همتا گریه میکنه خیلی غم انگیز بووووود😭

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگم نکنه فصل دوم داره، کاوه نمیمیره یعنی وقتی میخواد بهش شلیک کنه بهرام از راه  میرسه ووو.... 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

اخرش چی شد؟

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤
نابودمون کرد انتهاش خیلی حالگیری بودد خیلی

اره خیلی😔😔😔بعد اونهمه سختی حقشون این جدایی نبود

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
ن اینجوری ک خیلی چالش برانگیز میشد صورت قشنگی نداشت...ولی اون سکانسی ک کاوه ب همتا میگ دوستت دارم و ...

واااای خیلی اعصابم خورد شد چرا اینجوری تموم شد؟؟😢😢

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
میگم نکنه فصل دوم داره، کاوه نمیمیره یعنی وقتکتی میخواد بهش شلیک کنه بهرام از راه  میرسه ووو... ...

ن دیگه اگه کاوه زنده میموند ک مهتا تصورش نمیکرد....البته شایدم کماس ولی فک کنم مُرد دیگه

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2706