2726

از یه خونه خوشم اومده با کلی قسط و وام میخوایم بخریم اما استخاره کردم چند بار همش بد میاد .

خونش قشنگه خدایی این همه مدت نخریدیم کلی ضرر کردیم همشون یا قناس بودن یا معامله به هم خورده یا ...

چی کنم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاءالله که خیر باشه

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

آخه استخاره کردم خونه کوچیکتر بدون اون همه قرض و وام و اینا باشه هم بد اومد من آخه ۶۰ اوراق .۸۰ رهن .۵۰ هم از بابام قرض میخوام بگیریم ۲ ساله

درآمد شوهرم کلا ۳ تومنه مستاجرم هستیم که اجاره یه تومنی میدیم 

قسطا رو حساب کردم ان شاال...میتونیم بدیم چون دو سه سال میخوایم بدیم مستاجر

اما ۵۰ پول بابام و ۸۰ رهن میمونه 

یه زمین  داریم که التن ارزشش فکر میکنم ۵۰ باشه پارسال ۲۵ بود اگه دو سال هم هرسال ۳۰ تومن بره روش میشه ۱۱۰ با پیش خونه ۱۲۰ که هر دو رو میتونیم بدیم 

آخه زمینمون تو بافت نیست تا وسط کوچه تو بافته بنگاه میگفت احتمال زیاد امسال میاد تو  بافت 

بیاد  و جواز بگیریم فکر کنم یه دفع ۳۰ تومن میره روشفکر کنم