2733
2734
عنوان

آدمای مثبت لطفا بیایین 🤗

146 بازدید | 16 پست

یکم از انرژی مثبتتون بهمون بدین 😊

مایی که همش داریم به چیزای بد فکر میکنیم ...

با این وضعیت الان زندگی و اقتصاد و بیماریا و ویروسا یکم به انرژی مثبت و چند عدد جمله انرژی زا که بتونم باهاش بلند شم و با لبخند به زندگیم ادامه بدم نیازمندم 

چجوری لبخند بزنم 🙁

منی که بچه 4 ماهه دارم ولی اصلا نمیدونم چجوری بهش برسم و باهاش بخندم ( وقتی خندم نمیاد )

کمک لطفا بگید چجوری به چیزای بد فکر نکنیم ( مرگ و بیماری و ... ) 

انرژی لطفا

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم منم عین شما بچه دارم بخدا ارزش نداره زندگی رو به کام بچهامون تلخ کنیم تویک مادری پس باید به بچت برسی باهاش بخند حتی اگه تودلت غمه من همیشه میگم شاید دخترخوبی برای خانواده زن خوبی برای شوهرم نبودم اما لاقل مادرخوبی برای بچم باشم که عقده ای درنیاد

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

آدم هایی که روح بزرگی دارند،

عقده های کمتری دارند،

شعور بیشتری دارند و قلب مهربانتری... 

برای همین نباید از آنها ترسید،

آدم های کوچک و حقیر 

با عقده های بزرگ ترسناکترند...

چون از صدمه زدن به دیگران هراسی ندارند!!

چقدر این جمله دلنشینه:

افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند. 

خود را در محاصره افراد موفق قرار دهید 

┄┅═══❁☀❁═══┅┄

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

بزن به بیخیالی فقط به فکر خوش گزرونی باش با چیزای کوچیک مصلا الکی بخند هر اتفاقی افتاد فانش کن برا خودت 

شوهدرت اومد اذیتش کن بخند بخدا خود شوهرتم خوشش میاد اینطوری باشی 

2738

🌸💜 #لبخندبزن😊

وقتی با خانواده ات دور هم جمع شده اید.

خیلی ها هستند آرزوی داشتن خانواده را دارند! 

#لبخندبزن☺️

وقتی داری سرکارت می روی.خیلی ها هستند که دربدر به دنبال کار و شغل هستند! 

#لبخندبزن😌

چون تو صحیح و سالم هستی. خیلی ها هستند دارند به خاطر بازگشت سلامتی شان میلیون ها خرج می کنند! 

#لبخندبزن🤗 

چون تو زنده ای و روزی داده می شوی و هنوز فرصت برای توشه جمع کردن داری.

مرده هایی هستند که آرزوی بازگشت به زندگی را دارند تا عمل صالحی انجام دهند.

#لبخندبزن😇

چون تو خدا را داری و آن را می پرستی و از او طلب کمک می کنی.

کسانی هستند که برای گاو سجده می کنند !

#لبخندبزن😉

چون تو خودت هستی و خیلی ها آرزو دارند که چون تو باشد! 

#لبخند بزن🥰

وهمیشه لبخند بر لبانت داشته باش و خدا را شاکر باش..

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

🍂اين دوازده جمله را حتماً بخوانيد...

۱_یادت باشه تا خودت نخواي هيـچ کس نميتونه زندگيتو خراب کنه❕

⚪⚪⚪

۲_یادت باشه که آرامش رو بايد تو وجود خودت پيدا کني❕

⚪⚪⚪

۳_یادت باشه خدا هميشه مواظبته❕

⚪⚪⚪

۴_يادت باشه هميشه ته قلبت يه جايي براي بخشيدن آدما بگذاري ....        

⚪⚪⚪

۵_منتظر هيچ دستي در هيچ جاي اين دنيا نباش ...اشکهايت را با دستهاي خودت پاک کن ؛ همه رهگذرند❕

⚪⚪⚪

۶_زبان استخواني ندارد اما آنقدر قوي هست که بتواند قلبي را بشکند

مراقب حرفهايمان باشيم .

⚪⚪⚪

۷_گاهي در حذف شدن کسي از زندگيتان حکمتي نهفته است .اينقدر اصرار به برگشتنش نکنيد❕

⚪⚪⚪

۸_آدما مثل عکس هستن،زيادي که بزرگشون کني کيفيتشون مياد پايين❕

⚪⚪⚪

۹_زندگي کوتاه نيست ، مشکل اينجاست که ما زندگي را ديرشروع ميکنيم❕

⚪⚪⚪

۱۰_دردهايت را دورت نچين که ديوارشوند ، زيرپايت بچين که پله شوند…

⚪⚪⚪

۱۱_هيچوقت نگران فردايت نباش ، خداي ديروز و امروزت ، فرداهم هست…

اگر باشي ...❕

⚪⚪⚪

۱۲_ما اولين دفعه است که تجربه بندگي داريم ولى اوقرنهاست که خداست...

اگه شما غذا در یخچال خونتون دارید لباس هم به تن دارین و یک سقف هم بالا سرتون هست و جایی برای خوابیدن دارین پس شما از ۷۵ درصد از کل مردم جهان ثروتمند ترین.

اگه شما الان پول در کیفتان هست و کمی هم پول خرد دارید تا هرکجا بخواهید بروید پس شما جزو ۱۸ درصد مردم پولدار دنیا هستین.

اگه شما زنده هستین با سلامتی بیشتر از مریضی  پس شما نسبت به میلیونها آدمی که طی این هفته خواهند مرد لطف بیشتری از خداوند نصیبتان شده.

اگه شما می توانید این پیام را براحتی بخوانید و بفهمید شما از ۳ میلیارد انسانی که در جهان هستند و نمی توانند ببینند و بخوانند یا از مشکل عقب ماندگی ذهنی رنج می برند خوشبخت تر هستید.

زندگی همش شکایت و  حسرت خوردن نیست، زندگی یعنی هزاران دلیل برای شکرگذاری به درگاه خداوند مهربان و لطیف ...

من فقط انرژی مثبت این روزام افراد سالخورده اهل دله باهاشون که حرف میزنم غمام یادم میره

اره درسته ولی وقتی بعضیا هستن که خیلی بیمارن و مریض دلم براشون میسوزه و همش به یاد مرگ و بیماری میوفتم ...

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)
2706