2733
2734
عنوان

جلل الخالق چیکارش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 73 پست
خانوما یه سوال من الان ۱۰۰ هزار تومن اشتباهی شارژ فوق العاده خریدم چیکار کنم😢😢😢😢

یه دفعه شوهر منم این کارو کرد تا یک هفته چپ چپ نگاهش میکردم تو خونه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگه ماست داری بزار دوباره بجوشه وقتی جوش اومد بهش ماست اضافه کن ،بذار خوب دلمه بشه آبش بره می ...

الان جوشوندمش بریده بریده شد تیکه های سفید از مایع جدا شد اونا پنیره؟🤔

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
خانوما یه سوال من الان ۱۰۰ هزار تومن اشتباهی شارژ فوق العاده خریدم چیکار کنم😢😢😢😢

اوووووه 😑 میتونی نت بگیری باهاش 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
عزیزم اگه ماست داری بزار دوباره بجوشه وقتی جوش اومد بهش ماست اضافه کن ،بذار خوب دلمه بشه آبش بره می ...

من خودم تو تابستون یه شب تا صبح گذاشتم تو تراس که هوا سرده به امید فرداش بکنم ماست ،همینجوری شد بوی دوغ میداد 

دیگه خوب جوشوندمش گفتم حالا یه چی میشه اگه نشد بعد میریزم دور 

بعد پنیری که شد انقد خوشمزه شد

پنیر لاکتیکی بود

عزیزم زنگ بزن اپراتور همراه اول یا ایرانسل برات میگن

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  

وای عزیزم یعنی شیرت خراب شده دیگه.

اینجوری که دیگه کسی نگران فاسد شدن شیر نباید باشه.

همه ی شیدای فاسد رو پنیر کنن دیگه 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

اره بذار خوب دلمه بشه،بعد بریزش تو یه پارچه نخی تمیز تو یه ابکش،بعد یه قابلمه اب کن بذار روش که خوب فشرده بشه 

بعدم بزارش تو اب نمک

اره بذار خوب دلمه بشه،بعد بریزش تو یه پارچه نخی تمیز تو یه ابکش،بعد یه قابلمه اب کن بذار روش که خوب ...

ماست رو بریزم رو حرارت هم بزنم؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
من خودم تو تابستون یه شب تا صبح گذاشتم تو تراس که هوا سرده به امید فرداش بکنم ماست ،همینجوری شد بوی ...

خوب مال شما وقتی دوباره جوشوندیش ،شیر نبرید دیگه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2706