2737
2734

نی نی هاتون چه ماهی دنیا میان!؟

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۲هفته م 

خرداد دنیا میاد ان شاءالله 

جز اینکه ارزوی  دارم نه ماه بیاد بغلم سالم باشه حس دیگه ای ندارم و خیلی خوشحالم عاشق دخترمم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
2731
مرداد بدنیا میاد

چه خوووووب پسر منم مرداد میاد انشالله

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

من هفته 34 هستم

هر روز خداروشکر میکنم و خوشحالم از اینکه بالاخره منم دارم این روز ها و این حس های متفاوت و دوست داشتنی رو بعد اون روزای سخت و تلخ تجربه میکنم

و هر روز از خدا میخوام به همه چشم انتظارا با عافیت این نعمت رو ببخشه و منم تا آخر آخرش کمک کنه

ان شاء الله فروردین

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
مرداد بدنیا میاد

حتی فکر کنم روز زایمانمونم یکی باشه.. چون تیکر هردو مثل همه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من ۱۵ هفته هستم..

مرداد نی نیم به دنیا میاد

هر روز بیشتر از دیروز عاشقش میشم و البته منتظرتر

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2706