2737
2734

تو سونو دو ماه قبلم زده بود کیست ساده حالا زده شکلاتی ...مشکوک به آندومتریوز کسی داشته که با قرص ال دی کوچک نشه.بچه هم دارم دوتا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از من ۵ میلم بزرگ شده شما داشتی چه سایزی 

منم دارم اما قرص جلوگیری خوردم ۳ بسته پشت سر هم بدون قطع کوچیک شد من مناسفانه بچه ندارم شما که بچه داری با قرص جلوگیری کنترل کن . چقدر طول کشید که باردار شدی؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
منم دارم اما قرص جلوگیری خوردم ۳ بسته پشت سر هم بدون قطع کوچیک شد من مناسفانه بچه ندارم شما که بچه د ...

عزیزم من قبل از کیست دو تا بچه داشتم تازه کیستم متوجه شدم اصلا نمیفهمم از کی بوده کیست شما چند سانت بود چهقرصی خوردید چند سانت شد 

2738

منم یکساله درکیر کیست شدم قبلا اصلا سابقه نداشتم دوتا هم بچه دارم دکتر نگفت علتش چیه؟ بمن میگه شاید بخاطر سنته ولی خواهرام که از من بزرکترن اصلا مشکلی ندارن از این بابت

منم یکساله درکیر کیست شدم قبلا اصلا سابقه نداشتم دوتا هم بچه دارم دکتر نگفت علتش چیه؟ بمن میگه شاید ...

نه نگفت از چیه من بالای سی دارم تا حالا کیست نداشتم از شما هم آندومتریوزه دارو چی میخوری

نگران نباش...فوق فوقش عمل میکنی‌ راحت میشی...مثل من نگران نازایی نیستی که

من فروردین کیست ده سانتی عمل کردم ولی بازم هی در میاد دکتر هم فقط میگه ال دی بخور انگار درمانی نداره

نه نگفت از چیه من بالای سی دارم تا حالا کیست نداشتم از شما هم آندومتریوزه دارو چی میخوری

نه کیست تخمدانه هر ماه یکطرف درمیاد فقط ال دی میده دکتر اونم پیشگیری میکنه ولی درمان نمیکنه

من فروردین کیست ده سانتی عمل کردم ولی بازم هی در میاد دکتر هم فقط میگه ال دی بخور انگار درمانی نداره

به من کمک میکنی من هد دو تا تخمدانم داره یکی ۷.۵ سانت یکی ۲.۵ سانت از شما هم هردوتا تخمدانه 

نه کیست تخمدانه هر ماه یکطرف درمیاد فقط ال دی میده دکتر اونم پیشگیری میکنه ولی درمان نمیکنه

عزیزم کیستت ساده هست یا شکلاتی ... وبه ال دی جواب نداد که عمل کردی اون ده سانتی رو 

2706