2726

خواستگارمو میگم از جایی فهمیدم قبلا کسیو میخواسته تو جلسه بهش بگم میدونستم؟

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما قراره جزیی از گذشتش باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگی ک چی بشه 

برگ برنده است؟؟؟؟؟؟چه رفتار بچه گانه ای

میخوای به مدیر مدرسه گزارش بدی؟؟؟؟؟؟؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2728

تو ک تو گذشتش نبودی خودتو بزار جای اون دوست داری به روت بیارن؟

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
شما قراره جزیی از گذشتش باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگی ک چی بشه  برگ برنده است؟؟؟؟؟؟چه رفتار بچه گانه ای ...

به خودش میگم

میخوام بپرسم هنوزم دلش پیش اون گیره یا نه

چون مادرش موافقت نکرده

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
چیکارش داری خو.تو تا حالا کسی نخواستت؟

خواستم ولی باهاش دوست نبودم

وااااا خوب اگه بخاد باهاش زندگی کنه باید بدونه اون ادم هنوز تو فکر و ذهن اون اقا هست یا نه

گذشته هرکسی ب خودش ربط داره

بعدشم حالا بگه فکر نمیکنم ولی واقعا فکر کنه 

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
به خودش میگم میخوام بپرسم هنوزم دلش پیش اون گیره یا نه چون مادرش موافقت نکرده

دلش پیش اون گیر بود نمیومد خواستگاری شما 

شما این موضوع رو تو رفتارای بعدیش باید بفهمی

نگو بهش دختر خوب 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706