2410
2553
عنوان

پوست ترکیبی

97 بازدید | 7 پست

سلام پوست صورتم ترکیبی هست یعنی پیشانیم ، بینیم ، وچانه همیشه چرب و براق و قرمز هست وقتی آرایش میکنم به یک ساعت نشده کرم روی صورتم حالت براق و چرب میشه و کرم روی صورتم میماسد حالت خمیری میشه لطفا راهنماییم کنید کسی اینجوری بوده که درست شده باشه پوستم خیلی نابوده خجالت میکشم برم بیرون کمکم کنید بگید چیکار کنم

اول ماسک و اینا استفاده کن

پوستت خوب نباشه ارایش خوب نمیشینه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یخ بمال به صورتت قبل از ارایش‌..

روزنه های پوستت رو میبنده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2720

پوست مختلط بهش میگن،تیزون شما چربه پوستی که ترکیب شده از چربی و خشکی

محصولات درمانی پوست چرب و مختلط استفاده کنی،یعنی محصولاتی که بر پایه آب هستن نه چربی

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ماساژ يخ شنيدم چربي و كم ميكنه

و اينكه اون قسمت ماسك هاي مخصوص كنترل چربي بذار قبل آرايش

و حتما اون قسمتا رو پودر فيكس بزن بعد آرايش كه بهتر بمونه

كرم پودرتم بدون چربي باشه

2714