2733
2734
عنوان

ی سوال دارم....

58 بازدید | 11 پست

همه دنبال دخترای سرزبوندارو شیطون و شوخ میگردن پس اونایی ک ساکت و کم حرف و به اصطلاح زیاد خودشونو درگیر نمیکنن، تکلیف اونا چیه ،اونایی ک دلشون کندست، ضربه خوردن تو زندگی، تنها هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا ،حساب کنی هرچی صافو صادق تر باشی قورتت میدن 

اونو که آره کم کم یاد میگیره صافیو بندازی دور 😐 من که از بس شوهرم خیانت کرده و دروغ میگه دلم میخوا مثه اون شم ولی هیچوقت نمیخوام بشم

هیچ
اونو که آره کم کم یاد میگیره صافیو بندازی دور 😐 من که از بس شوهرم خیانت کرده و دروغ میگه دلم میخوا ...

ببین اگه اینجوری باشه خودمونو باید پیر کنیم، ما الان میگیم خداییم هست عاقبتی هست من دورو برم ادمای مزخرفی هستن نمیتونم رو دررو هم بهشون بگم انقد هارم کردن که همون سپردمشون دست خدا 

2738
اونو که آره کم کم یاد میگیره صافیو بندازی دور 😐 من که از بس شوهرم خیانت کرده و دروغ میگه دلم میخوا ...

من وقتی ب مادرم میگم کردو کاراشونو بمن حق نمیده میگه تو بدبینی و اینا ،با این ک حق بامنه این بیشتر میسوزونه منو ،واقعا کسی درکم نمیکنه

ببین اگه اینجوری باشه خودمونو باید پیر کنیم، ما الان میگیم خداییم هست عاقبتی هست من دورو برم ادمای م ...

منم 😒

والا اعصاب خودمونو برا کی خراب کنیم پوستم ن خراب میشه ولشون کن

هیچ