2726

سلام مامانا

شما مارک صندلی ماشین کودکتون چیه؟

راضی هستید؟

بچه توش میمونه؟

من دو تا از خواهرزاده هام اصلا توش نمینشستن گریه میکردن

رو همین حساب همسرم میگه خارجی خیلی گرون نخریم اما یه سریا هم میگن خیلی بکارشون اومده

شما نظرتون چیه؟

اگه مادر رانندگی کنه به درد میخوره در غیر اینصورت نه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بسیار بسیار موافقم

مارکشو نمیدونم چرا یادم نیست🤔🤔🤔

ولی میشینن الحمدلله.چون از اول تو صندلی بودن عادت دارن

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد استفاده میکنم از همون کوچیکی بهش گفتم جاش تو صندلیشه 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

من دلیجان خریدم برای پسرم اون موقع نود تومن الانم که سه سالشه میشینه عالیهه 

به برند کاری ندارم ولی صندلی ماشین عالیههههههه

من همسرم دوست داشت کلا صندلی جلو بشینم ولی با بچه اذیت بودم برای همون صندلی خرید حتی مسافرت که رفتیم کلا همش روی صندلی بود و خوابش میگرفت هم امنیت داشت و هم من آرامش

بسیار بسیار موافقم مارکشو نمیدونم چرا یادم نیست🤔🤔🤔 ولی میشینن الحمدلله.چون از اول تو صندلی بودن ...

خارجی یا ایرانیش یادتون نیس؟

آخه ایرانیاش ارزونه اما خارجیش بالای یک و خوردیه

خارجی یا ایرانیش یادتون نیس؟ آخه ایرانیاش ارزونه اما خارجیش بالای یک و خوردیه

خارجیه. ولی خیلی گرون نبود. رفتم ماشین نگاه میکنم

هرچی میگیری رنگ روشن و جیغ نگیر

و اینکه فقط ارزونی هم ملاکت نباشه. ایمنیش مهم تره حالا یکم گرون تر. خوب ب صندلی ماشین وصل بشه. فیکساتور گردنش خوب باشه. کمربندا خودش خوب باشه و...

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
صندلی ماشین که من انتخاب میگنم همه بالا دو میلیون بنظرتون می ارزه یا پول الکیه ؟

ن الکی نیس. گزینه های ایمنی رو چک کن و بگیر. چون این صندلی جون بچه شمارو محافظت میکنه پس الکی نیست. ضمن اینکه تا چندسال استفاده میشه. فقط برا ی سال ک نیست. اگه از اول بذاریش همیشه میشینه.ولی خودت شل و سفت دربیاری خب اونم نمیشینه

2706