2733
2739

سلام . کیا بچه ۷ ساله بد غذا دارن؟ 

سبزیجات. گوجه خیار خیارشور کاهو سبزی سالاد ماست 

سس ها رو هیچ کدوم نمیخوره. غذا هارو هم هر چی کوچیک بود بیشتر میخورد الانم میخوره بقیش رو لب نمیزنه. حتی یه قاشق امتحانم نمیکنه. کسی تجربه داره من باید چی کار کنم؟

بزرگ شدن به نظرتون خوب میشن؟ 

من الان میتونم از راه تشویق و اینا مجبورش کنم بخوره یا رهاش کنم؟ ترو خدا کسی چیزی میدونه کمکم‌کنه . خسته شدم از دست این کاراش. میترسمم ولش کنم همین جوری بد غذا بمونه.

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

مشاوران محترمم میگن هیچی نگو بهش. آخع من الان تقریبا سه ساله کاری باهاش نداشتم. اصلا بهتر نشد. همین جوری مونده. خیلی تعصب داره رو چیزایی که دوست داره و نداره. 

پسرم ۵سالشه..همینجوریه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توی ماستش براش مثلا خیار رنده کن با رنده ریز

یا کوکوی کدو درست کن براش

همزمان براش انیمیشن بزار غذا رو بزار جلوش بخوره 😘

با زور و اجبار نده که بدتر میکنه

توی برنجت هم کره بریز یا دمپختت

اینجوری تپلی تر میشه فسقلیمون

2728
پسرم ۵سالشه..همینجوریه

نیدونین راه حلش چیه شما؟ بهش فشار نمیارین؟

علت بدغذایی بچتون به خودتون برمیگرده این خوردن رو براش هیولا کردین اگه بخوری اگه نخوری دعوا کردنها - کلا بی تفاوت باشین به خوردنش غذا رو چیدین به اون بشقاب نزارین خودتون بشین به خوردن به ملچ و ملوچ سعی کنید از خوردن شما لذت ببره خودش میاد سمتتون ولی چرا ریختی اه - اینها رو بزارین کنار واقعا غذا خوردن یکی از بهترین لذتهای دنیاست بزارین لذت ببره به اجبار سر سفره ننشونید

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2738
باهاش پیتزا درست کن توی خونه پیتزا سبزیجات طور انقدر استقبال میکنه 😘

نمیذاره سبزیجات بریزم توش

لطفا لهشون زور بگید تا بحورن ... وقتی بزرگ بشن خودشون عذاب میکشن خیلط چیزیها رو محرومن از خوردنش

فایده نداره عزیزم. من مامانم حتی حلقم هم کرده الان هنوز لب نمی زنم به اون غذا ها. هر روز صبح به زور شیر باید می خوردم خیلی روز ها خالی می کردم توی سینک یا فاضلاب زور کردن چاره نیست

علت بدغذایی بچتون به خودتون برمیگرده این خوردن رو براش هیولا کردین اگه بخوری اگه نخوری دعوا کردنها - ...

آخه کاریشم نداشته باشم نمیخوره. چند سال هیچی بهش نمیگفتم دیدم همون جوری مونده

به نام خدا یک کودک بد غذا بودم مامانم همه غذاها رو به زور بهم میداد، ۳۴ سالمه هنوز به شدت بد غذام. خ ...

به زور که منظورم تشویقش کنم اگه بخوری فلان کارو بکنم این طوری متظورمه

2706