2737
2734
عنوان

جلسه دفاع چقدر بده

207 بازدید | 28 پست

خیر سرم اومدم دفاع ببینم مردم از استرس  خود که دفاعم نیست همین اول کار اومدن بهش گفتن  تحصیلات تکمیلی کیه گفت  نمیدونم بهش گفتن ماهم نمیدونیم برو بپرس و بیا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

آره خیلی بعضی هاشون بد اخلاقن

شوهر منم رفته بود می‌گفت یک ساعت منو شستن و پهن کردن

می‌گفت عین شلنگ آب عرق می یختم

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جلسه دفاعم رو دوست داشتم

محیط صمیمی و دوستانه بود با اینکه رییس دانشکده شخصا جزو داورها بود. تازه روز اول ماه رمضون هم بود پذیرایی نداشتم به نفع جیبم شد😆😆😆

من جلسه دفاعم رو دوست داشتم محیط صمیمی و دوستانه بود با اینکه رییس دانشکده شخصا جزو داورها بود. تاز ...

آخی.....

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
تحصیلات تکمیلی کیه     ترجمه لطفا

نمایندش خخخخخخخخ نماینده تحصیلات تکمیلی

من جلسه دفاعم رو دوست داشتم محیط صمیمی و دوستانه بود با اینکه رییس دانشکده شخصا جزو داورها بود. تاز ...

مگه باید شما میوه شیرینی ببری؟😂

من فعلا لیسانسه ام..به امید اون روز

مگه باید شما میوه شیرینی ببری؟😂 من فعلا لیسانسه ام..به امید اون روز

فقط این استاده که داره میوخ ها رو قبل از دفاع میخوره.‌‌‌‌‌

مگه باید شما میوه شیرینی ببری؟😂 من فعلا لیسانسه ام..به امید اون روز

اره بابا

البته دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. بعضی بچه ها میز رو پر میکردن با شیرینی تر و رانی و میوه و اسنک . بعضیها فقط چای و بیسکوییت

شاید باورت نشه ذرت مکزیکی هم دیدم .😅 

نازه من سراسری بودم . گویا بچه های ازاد تشریفاتشون بیشتره .دوستم ۲تا تاج گل خرید

2706