2733
2734
عنوان

فردای ولنتاین 😂

380 بازدید | 14 پست

https://www.instagram.com/p/B8gVCNKn3zg/?igshid=1a6pqneq93shu

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

😂😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ی هفته بعد ولنتاینه وشما هنوز درگیرشی ول کن تروخدا

😶😶😶😶

کی درگیره

دیدم جالبه گفتم بزارم بقیه ببینن شاد شن

عنوانو دیدی که نمیومدی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728
😁😁😂😂😂میگه ریدم میتونی ثابت کن

😁😁😁😁

2738
والا عنوانو دیدم گفتم فقط بیام همینو بهت بگم❤❤

درگیر نیستیم خواهر

این میلاد خواه کلا خیلی باحاله 😂😂😂😂👌

اره😄

خب دیگه مردا باید به فکر سرویس طلا باشه از سال بعد

شکلاتا همه تو چاهن😂

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
خب دیگه مردا باید به فکر سرویس طلا باشه از سال بعد شکلاتا همه تو چاهن😂

یه چی باشه بشه ثابت کرد 😀😀

2706