2726

خونم کوچیکه میخام بفروشمش ماشین طلا هرچی داریم وام بگیرم عوضش کنیم ولی باز نمیتونیم😔

خونمو دادم رهن اومدم یه خونه بزرگ رهن کردم فعلاً تا بینم خدا چی میخاد😥

بعضی وقتهابرای خوب شدن حالت ...نباید سمت آدما بری ! گزینه های امن تر ومطمئن تری هم هست...بارون ، هوا ، موسیقی ، قهوه ..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما پیش مادرشوهرم هستیم،،، شکر خدا آدمای خوبی هستن،، ی تیکه زمین خریدیم با وام و پس انداز حالا تیکه تیکه تابستون 99میسازیم انشاالله 

مهربانم! عالم از توست......... غریبانه چرا میگردی؟ اللهم العجل لولیک الفرج 
2728
چند متری و کجا خریدید 

22سال میخواییم بخریم نمیشه

دوهفته است میخواییم یه خونه بخریم از400شده580

هی میخواییم پول جمع کنیم هی گرون ترمیشه

بلکه ازارث ومیراث بتونیم بخریم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

کل‌طلاهام‌فروختم‌باکلی‌وام‌امایه‌خونه‌باساخت‌افتضاح‌

خریدیم‌که‌ازخریدش‌پشیمونم‌.یعنی‌میخاستم‌‌خونه‌ویلایی

داشته‌باشم‌کاش‌همون‌اپارتمان‌قبلی‌بودم😭😭😭

ما مردادماه سال 97 هنوز خیلی گرون نشده بود خونه رو خریدیم. من طلاهامو دادم، همسرمم وام برداشت، خود خونه هم وام داره که مبلغش کمه، خداروشکر تونستیم یه واحد 80 متری تو مسکن مهر شهر خودمون بخریم اما دقیقا دو هفته بعدش طبقه بالایی مون 40 تومن گرون تر فروخت. کرک و پرمون ریخت 🤤🤯😧

هر چند شهرستان ما خونه ها نسبت به تهران خییییلی ارزون تره تقریبا یه شوخیه 😄👌😁

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ما به صورت معجزه وار صاحبخونه شدیم البته صاحبخونه ام دلم راشکوند با اشک ازخود خواستم به ماه نکشید خریدیم البته طلاهامو دادم و وام گرفتیم یه خونه۱۱۰متری نوساز خریدیم حدود۴سال پیش

ماباوام ازدواج یه خونه قدیمی یه خوابه خریدیم توشهرستانیم  باید دست به سرو روش بکشیم کلی غر زدم چون خونه بابام بزرگه ولی مامانم میگه دختربگو خدارؤشکر ملت همینم ندارن

الهی شکر

دوتامون کار کردیم، حالا کار من سبک تره.ولی شوهرم همش سرکاره آخرین ناهاری که با هم خوردیم یادم نمیاد، تونستیم زمین بخریم.و.خودمون بسازیمش، الانم تا خرخره زیر قسطیم، ماهی 8 تومن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706