2733
2734
عنوان

دوس دارین شوهرتون از این رقیب ها داشته باشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4447 بازدید | 88 پست

فرستادم برا نامزدم زنگ زده میگه کی میای رقیب بسازیم 😂😂😂😂😂😂

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخ بگو ب وقتش میسازیم حریفش میشی

میگه گفته باشمااا فقط باید منو دوی داشته باشی مردا که همشئن بچه دوسالن فقط هیکل گنده می کنن 😂😂😂😂

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣
2731
میگه گفته باشمااا فقط باید منو دوی داشته باشی مردا که همشئن بچه دوسالن فقط هیکل گنده می کنن 😂😂😂😂

اره دقیقا😂😂شوهر من میگه بچه بیاریم ک همش اونو بغل کنی اصلا بچه نمیخام😂

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی
2738

من دیشب خواب می دیدم حامله ام خیلی ام از این بابت ناراحت بودم، بچه خیلی خوبه اما واسه ما هنوز وقتش نشده 😅

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
اره دقیقا😂😂شوهر من میگه بچه بیاریم ک همش اونو بغل کنی اصلا بچه نمیخام😂

الهی 😂

2706