2726
عنوان

نامه نوشتن به فرشته ی نگهبان...چقد صحت داره!؟نتیجه گرفتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 66 پست
حیوانات هم نسبت به جنگلشـون و هم توانشـون بی تفاوت نیستنـ √  ما که انسان هستیمـ ، طرف داره میر ...

همین الان متوجه شدم اشتباه کردم ریپلایتون کردم من عذر میخوام با امثال شماها بدون توهین نمیشه حرف زد

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیوانات هم نسبت به جنگلشـون و هم نوعانشـون بی تفاوت نیستنـ √  ما که انسان هستیمـ ، طرف داره می ...

واجب فراموش شده 👏 امر به معروف و نهی از منکر.

کسانی که قالی میبافند یک نگاه به نقشه دارند و یک نگاه به قالی ؛ ما نیز باید چشم به قرآن داشته باشیم و بر اساس آن تار و پود زندگی خود را ببافیم.این است که قرآن در آیه ۱۲ سوره مبارکه مریم میفرماید «خذ الکتاب» یعنی کتاب را بگیر ؛ یعنی بی نقشه نباش 🌹 جوری زندگی کن که خدا لایکت کنه ، نه بنده خدا 👌
2728
همین الان متوجه شدم اشتباه کردم ریپلایتون کردم من عذر میخوام با امثال شماها بدون توهین نمیشه حرف زد

توهین خوب نیست خواهری.حرف بدی نزدن.منظورشون اینه ما نباید نسبت به هم بی تفاوت باشیم.حرفاشونم غیر از دین نیست.امر به معروف و نهی از منکر و ارشاد که بد نیست.شاید من ندونم و از این به بعد هر کی هر چی گفت باور نکنم.

هر کی توهین کنه اول شخصیت خودشو خراب کرده خواهری جان.

کسانی که قالی میبافند یک نگاه به نقشه دارند و یک نگاه به قالی ؛ ما نیز باید چشم به قرآن داشته باشیم و بر اساس آن تار و پود زندگی خود را ببافیم.این است که قرآن در آیه ۱۲ سوره مبارکه مریم میفرماید «خذ الکتاب» یعنی کتاب را بگیر ؛ یعنی بی نقشه نباش 🌹 جوری زندگی کن که خدا لایکت کنه ، نه بنده خدا 👌
وای من نوشتم خاهرم فهمید بخاطر همین هیچی نشد .بعدم سوزوندمش

کسی نباید ببینه و بدونه ک مینویسی...درضمن باید تداوم داشته باشه مثلا پونزده روز البته چیزی ک من خوندم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

خانوما خب اگه خوشتون نمیاد نیاید تو تاپیک حتما باید دعوا شه بهم بد بیراه بگید تاپیک بترکه اسی یه سوال پرسید همین سریع ترورش میکنید قانون جذب و فرشته ها وجود دارن مطالعه کنید متوجه میشید

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍
خانوما خب اگه خوشتون نمیاد نیاید تو تاپیک حتما باید دعوا شه بهم بد بیراه بگید تاپیک بترکه اسی یه سوا ...

همینو بگو

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
همینو بگو

من خودم بشخصه هم نماز میخونم هم قرآن ولی به جذب و فرشته ها هم اعتقاد دارم دیگه خدارو که کتمان نکردم 

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍

چند وقت پیش برای چندین موضوع به فرشته ثروت و نگهبان و سلامتی خودم و همسرم نوشتم چند تاش انجام شد. بقیه‌اش هم منتظرم

۱۵ تا نامه نوشتم بعد انداختم تو آب روون

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2706