2737
2734

همونم ک گفتم یکماهه زایمان کردم مادرشوهر هر روز روزی دوبار میاد اینجا.

دیروز دوباره بلند شد اومد از ۶ عصر تا ۱۲ونیم شب گرفت نشست هی بچه رو بغل کرد هی تو همه چی نظر داد 

مهمون از  راه دور داشتم ب زور میگفت برا شامشون پاشو تخم مرغ ابپز‌ کن بذار جلوشون. بعد شوهرش و پسر مجردش تنها تو خونه هی زنگ میزدن پاشو بیا شام بهمون بده اینم راحت نشسته بود سرش تو زندگی من (هرشب اوضاع همینه) 

اونایی ک جبهه میگیرفتین میگفتین نباید بدت بیاد مادرشوهرت هر روز میاد خونت.

امیدوارم یکی از همین مادرشوهرای سمج بیوفته بهتون 😂

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

😂

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابهت صبربده ادم تازه زایمان میکنه زیادحوصله نداره یکی هرروزبیادخونش اونم توهمه چی نظربده

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2728

مادرشوهر دوستم دو روز همراه پسرش و عروسش اینجا  مهمون من بود

بنده ی خدا یک کلام حرف نزد فقط ی قلیون درست میکرد مینشست میکشید ساکت ی گوشه.

حالا مال ما کله مونو میپوکونه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

حالا چرا تخم مرغ آبپز؟؟؟؟

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
2738

خب  بگو به‌ش مادرجون مرسی که اومدی من راضی نیستم باباجون تنها بزاری اونا گناه دارن و اینا 😂😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
مادرشوهر دوستم دو روز همراه پسرش و عروسش اینجا  مهمون من بود بنده ی خدا یک کلام حرف نزد فقط ی ...

اون مادرشوهر همین که پاشده با عروس و پسرش رفته خونه دوست عروس کلی حرف توشه قلیون کشیدنشم کار ندارم ....

چه مقایسه هایی میکنید حااا کاش لااقل با این مقایسه ها اتصاف داشتین مادرشوهر شما میاد خونه پسرش شد بده؟

به نظرم اینجا دوتا عروس را باید با هم مقایسه کرد خیلی با دوستت فرق داری

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

باید بهش بگی مامان جون خودم از پس کارهام بر میام شما هم زندگی دارید درست نیست از زندگی خودتون بی افتید.

من دقیقا همین جملات گفتم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
حالا چرا تخم مرغ آبپز؟؟؟؟

منظورش این بود ک ی چیز آشغال بذارم جلوشون ک خرج نکنه شوهرم

اون مادرشوهر همین که پاشده به عروس و پسرش رفته خونه دوست عروس کلی حرف توشه قلیون کشیدنسم کار ندارم . ...

اره والله

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2706