2726
عنوان

عاطیم از خونه مادرشوهرم تاپیک میذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 10632 بازدید | 194 پست

[QUOTE=125541906]شکرخدا ولی ی چیزایی نگرانم میکنه مثلا امروز صبح خواب بودم مادرشوهرم اومد کوبید به در اتاق که ینی ب ...[/QUOTE

قرار تا کی خونه مادرشوهرتون بمونین وسیله هاتون کی میخواین برین دوباره بخرین کاش با شوهرت صحبت کنی عاطی جون ببینی تصمیم اونا چیه 

اصلا وسیله های شما رو برداشتن چکار کردن کاش بگی دلم میخواد عید خونمون چیده باشه ببینی چی میگن

از فرصت استفاده کن عاطی جون بگو حالا که به سلامتی بریم مسافرت قبلش خونم بچینیم که با خیال راحت بریم برگردیم خاطر منم جمع باشه

به شوهرت بگو بیا باهم خونمون بچینیم که وقتی برگشتیم بریم سرخونه زندگیمون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عاطی جان تو که به خدا و دعا معتقدی از توی کانالها  دعاهای زبان بند هست استفاده کن به نیت اینکه شوهرت و خانوادش از سفر این شکلی منصرف بشن

یکیش اینه من شخصا امتحان کردم 

زبان_بند

🌸✍اگر می خواهی مردم یا فردی را مسخر خود گردانی در وقت ظهر ۲۰۰ مرتبه این اذکار را بخوان . یقینا در عرض

#سه_روز آن شخص مطیع تو خواهد شد و هر حاجتی که از او داشته باشی برآورده خواهد کرد و آن ذکر این است :

🍃 اَللهُمَّ انَتَ القادِرُ وَ اَنَا المَقدُور فَمَن یَدَعُ المَقدُورَ اِلَّا القادِرُ یا رَبِّ  یا رَبِّ  یا رَبّ 🌸

📚 کنزالحسینی
🦋 @Ganjineazkar ❤️

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

به  شوهرت بگو مامان و بابا راحت نیستن بنده های خدا سختشونه میخای با هواپیما بریم یا اونا با هواپیما بیان ما با ماشین ؟؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728

عاطی جون هنوز نفهمیدی اون نیم ساعتی که شوهرت رفت بیرون با بی بی اومد چه خبر بود چون همه دعواهاتون از اونشب شروع شد

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓

انشاالله که خوشبخت باشید و دیگه مشکلی براتون پیش نیاد

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
عاطی جون هنوز نفهمیدی اون نیم ساعتی که شوهرت رفت بیرون با بی بی اومد چه خبر بود چون همه دعواهاتون از ...

😁😁😁😁😁

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

عاطی جان میدونی که ماها چقد دوسث داریم و جویای احوالتیم 

کاش خودت تاپیک میزدی و بهم خوردن سفرتون رو اطلاع میدادی 

حتی خیلی از پیامهارو سین نکردی که دختر خوب 🌺🌺🌺

2706