2410
2553
عنوان

چه کار کنم بخیه هامو😭😭😭

237 بازدید | 21 پست

۷ روزه سزارین کردم اما بخیه هام خوب نشده 

بچه ام برا زردی بیمارستان بستری بود پیشش بودم دیدم بخیه هام بدتر سده انگار روشم باد کرده چه کار کنم خوب شه 

نیرو کمکی هم ندارم بچه امو بذارم پیشش برم بیمارستان

سلام برو دکترت ببینه حتما ..

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اوووو حالا کو تا خوب بشه ....انتظار داری تو یه هفته خوب شده باشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟

ب من دکترم گفته بود تا ۲ هفته هر روز دوبار با صابون تمیز بشور بخیه هاتو بعد سشوار بگیر خوب خشکش کن....بفد دوهفته هم رفتم پیش دکتر یکم قرمزی داشت ک گفت حساسیتِ پماد الفا داد چندروز زدم قرمزیش رفت...ولی الان با گذشت ۶ ماه همچنان هرازگاهی درد دارم😑😕

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
2714

عزیزم عفونت هر نوعیش خطرناکه باید زودتر بری دکتر اون تشخیص میده عفونت کرده یا نه ..خدایی نکرده اگه عفونت باشه درمان نشه میزنه به خونت..حتما دکتر برو خب با بچه برو شوهرت که هست....من خودمم بیمارستان موندم با بچه ولی رعایت میکردم میومدم خونه میشستم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706