1662
1605
عنوان

چه کار کنم بخیه هامو😭😭😭

230 بازدید | 21 پست

۷ روزه سزارین کردم اما بخیه هام خوب نشده 

بچه ام برا زردی بیمارستان بستری بود پیشش بودم دیدم بخیه هام بدتر سده انگار روشم باد کرده چه کار کنم خوب شه 

نیرو کمکی هم ندارم بچه امو بذارم پیشش برم بیمارستان

سلام برو دکترت ببینه حتما ..

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

اوووو حالا کو تا خوب بشه ....انتظار داری تو یه هفته خوب شده باشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟

ب من دکترم گفته بود تا ۲ هفته هر روز دوبار با صابون تمیز بشور بخیه هاتو بعد سشوار بگیر خوب خشکش کن....بفد دوهفته هم رفتم پیش دکتر یکم قرمزی داشت ک گفت حساسیتِ پماد الفا داد چندروز زدم قرمزیش رفت...ولی الان با گذشت ۶ ماه همچنان هرازگاهی درد دارم😑😕

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
8
اوووو حالا کو تا خوب بشه ....انتظار داری تو یه هفته خوب شده باشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟ ب من دکترم گفته بود ت ...

چسب بخیه بزنی رو ناحیه ی عمل شده رو اصن نیازی نیس سریعم بسته میشه زخم 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم عفونت هر نوعیش خطرناکه باید زودتر بری دکتر اون تشخیص میده عفونت کرده یا نه ..خدایی نکرده اگه عفونت باشه درمان نشه میزنه به خونت..حتما دکتر برو خب با بچه برو شوهرت که هست....من خودمم بیمارستان موندم با بچه ولی رعایت میکردم میومدم خونه میشستم 

هر آدمی [انسان] نیست......

ن دکتر من گفته بود ردو روز بعد ترخیص باز کنم‌چسبو بشورم بخیه هارو با صابون....

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩

الان دیگه دکترا میگن بزارین رو زخم باز باشه بعد این که از بیمارستان مرخص شدین...هر روز با شامپو بچه بشورین با سشوار خشک کنین سریع تر خوب میشه تا با چسب بخیه یا پانسمان..😊

هر آدمی [انسان] نیست......

اخ اخ حالتو فقط وفقط من درک میکنم و بس. چون منم تویه این شرایط تو بودم خیلی درداوره... عزیزم اشتباه اولت این بوده ک بچتو بردی بیمارستان،من خودم دستگاه اجاره کردیم بردیم خونه .دیگم دم ب دقیه بااون بخیه بیمارستان نبودم روسر بچه.

دوم اینکه دکتر من گفت بخیه تو با صابون آنتی باکتریال هرروز بشور بعد با همین گازها ک پارچن خشک کن. سشوار بهیش وجه نگیر

و اینک اگر باد کردن  ،برای منم اینطور بود فکر کردم گوشت اضافه آوردم بعدش خوب شد

از دستشویی فرهنگی یاهمون سیار استفاده کن

یک عدد کورد جیگر✌
1645