2703
2553

برا چه حاجتی میخواین

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعای یستشیر خوندم برای بچه دار شدن حاجت گرفتم  نطر مرده ای غریب  نظر شاهزاده یحیی هم زود ...

چجوری خوندید

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2720

عزیزم من چندتا از دوستام نذر ترک گناه کردن یعنی یک گناهی که مکرر بود و ترکش براشون سخت بود رو کنار گذاشتن و خیلی زود و خوب جواب گرفتن.مثلا چندتاشون نذر حجاب کردن که حجابشون رو کامل رعایت کنن یا... خلاصه نذر عملی خیلی خوب جواب میده...

امام زمان (عج) پدر همه‌مون هستن نماز استغاثه به ایشون رو بخونید و ازشون درخواست کنید ( توی مفاتیح هست)

برای بقیه هم مرده های غریب مثلا خیرات و یا قران یا صلوات برای شاهزاده یحیی هم که پولی چیزی نظر میکنم یا شکلات مهر و تسبیح اینا حاجتمو زود میده 

برای امام زمانم زود حاجت میگیرم شهدا هم خوبه 

ختم قرانم حاجت گرفتم 

دخترم تمام زندگیم 

چله سوره یس بعد نماز مغرب عشا ...عالی عالی۴۰ روز بخونی

ازت خوشمم نمی یومد حسی خوبی ب تو و امثال تو نداشتم ....ولی وقتی رفتی و فهمیدم چکار کردی برامون برای خودم متاسف شدم ک اونقدر کوچیکم ک بزرگی تو نفهمیدم....من و امثال منوببخشش ....شهادت مبارک سردار دل ها ❤
2714
عزیزم من چندتا از دوستام نذر ترک گناه کردن یعنی یک گناهی که مکرر بود و ترکش براشون سخت بود رو کنار گ ...

من یه گناهم رو نمیتونم ترک کنم😢 استخاره هم بابت حاجتم گرفتم اومد توبه کنید تا خدا کمکتان کند

عزیز من یه تاپیک زدم از دعاهایی که خودم ازشون حاجت گرفتم 

دوست داشتی نگاه کن 🌹🌹

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️