2726
عنوان

خجالت میشکم بگم ولی بدجور ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجاش بده اخه ببخشید شاید  شما واسش  کافی نیستی از این نظر میگی؟

ادم حس میکنه برای شوهرش کافی نیست ک رفته سمت چیز دیگه ای 

شایدم من خیلی حساس شدم

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷
2728

بنظر من ک بین اقایون چیز عادی کلانم از چیزای بصری خوششون میاد...منو همسرم شده فیلم یا گیف یا استیکر های س کسی واس هم ارسال هم میکنیم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خوبم  الهی شکر من با دلایل خییییییلی روشن تصمیم به جدایی گرفتم البته فقط یه مورد نبود بهتره ...

البته قبلش به دلایل محکم میخاستم جدا بشم ولی بعدش خیلی اومد التماس ولی متوجه شدم یکی دیگه رو آورده تو زندگیش،فازشون چیه دقیقا😂😂

بنظر من ک بین اقایون چیز عادی کلانم از چیزای بصری خوششون میاد...منو همسرم شده فیلم یا گیف یا استیکر ...

اخه کاش اینم برای خودم میفرستاد 

من از کارای پنهانی بدم میاد چون خودم اصلا اهل پنهان کاری نیستم

شوهر منم نگاه میکرد مخفی یک بار هی قایم میکرد یک بار رفتم کنارش دیدم هیچی نگفتم تازه خودمم نگاه کردم از اون روز به بعد نه مخفی کرد نه تنها نگاه کرد دعواش نکردم به هر حال مرده زنش نگاه میکنه چه برسه به مردها الان دیگه نگاه نمیکنه پاک میکنه حساس نشو چرا من ناراحت شدم ولی جلوش طبیعی بودم 

دخترم تمام زندگیم 
تجسس نمیکنم ولی وقتایی ک کار داشته باشم از گوشیش استفاده میکنم

اتفاقاکارخوبی میکنی تجسس میکنی .باید قبل خطر جلوشوگرف .بازخوبه فیلم بد میبینه .خیانت نکنه پیشکش

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
شوهر منم نگاه میکرد مخفی یک بار هی قایم میکرد یک بار رفتم کنارش دیدم هیچی نگفتم تازه خودمم نگاه کردم ...

بیرون از خونه نگاه میکنه هیچوقت پیش من نگاه نکرده

2706