2726
عنوان

خجالت میشکم بگم ولی بدجور ...

1502 بازدید | 74 پست

متوجه شدم ک همسرم دو تا اکانت تلگرام داره البته این میدونستم ولی دیشب چند شب پیش وقتی تلگرامش باز کردم توی یکی از اکانتاش پر کانال و عکس وفیلم بد بود...خیلی فکرم درگیره..چیکار کنم

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷

آروم دلیلش رو از خوش بپرس البته یجوری نه که ازت پنهون کنه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای نمیدونم چرا همه حساسن که شوهرش فیلم ناجور میبینند  خب انقدر بببیند تا کور بشن   اه  

مجازیه خواهر جان 

مثل اینه عکس بستنی ببینی دلت بخواد ولی ایا مزه شم حس میکنه  ولش کن بزار بببینه نه خودتو حرص بده  ونه به یورت باشه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

ول کن بابا حساسیت بی خود باهث خیلی چزا میشه من هسرم از دوران مجردی کلی فیلم و عکس تو لب تابش هست اما نه من حساسیت نشون دادم ن اون بعدم تو گوشی خانوما هم الان از این چیزا هست حالامن و شما دوست نداریم

من تو سابقه گوگلش دیدم بعد منم یدونه فیلم گرفتم صحنه داشت نگاه میکردم گفت خوب اینجور چیزارو نگاه میکنیا گفتم اره نکه تو نگاه نمیکنی بعد گفت من بیمیرمم نگاه نمیکنم گفتم بده نشون بدم گرفتم سابقشو نشون دادم زبونش بند اومده بود قسم میخورد میگفت تو شرکت یه پسره تایم ناهارش گوشیمو میگیره که ب نتم وصل بشه اون میره خلاصه خیالم راحت شد 

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 
تجسس نمیکنم ولی وقتایی ک کار داشته باشم از گوشیش استفاده میکنم

از کنار یه سری چیزا بگذر

به هر حال رفتن تو کانال و سایت و اینا شاید من باب تجسس بوده

واقعا نیت بدی نداشته

من خودم سر خیانت از همسرم جدا شدم (اینو گفتم که فکر نکنی درک نمی کنم) 

حد تعیین کن به خدا از کنار بعضی چیزا میشه گذشت بدون دعوا و ناراحتی

2706