2726
عنوان

کیا طلاق گرفتن خونه بابا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارگاه

مهریتو ازش بگیرواسه خودت یه کاری دست وپاکن. خواهرمم میخادیه کاری واسه خودش دست وپاکنه توخونه نمونه واسه روحیشم خوبه.. پیش شوهرش توخونه زندونی بودهیچ جانمیرفت... 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
خواهرمنم خونه ی بابامه میخادطلاق بگیره یه دختره هشت ساله هم داره پیش شوهرشه شوهرش نمیزاره خواهرم دخت ...

منم شرایطم مثل خواهر شماست. ام اس ندارم ولی بیماری های دیگه دچارم کرد. دعا کن زودتر طلاق مون بدن راحت بشیم. 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
منم بچه دارم قصد دارم جدا شم  ولي سختمه خونه پدر و مادر نميدونم چيكار كنم

عزیزم درسته خونه ی پدرومادراونم بایه بچه سخته برگشتن ولی خیلی خیلی بهتره ازادامه دادن زندگی بایه شوهربدردنخوره اونم تاسالهای سال...... 

خواهرمم تحمل دوری بچشونداره چن باردیگه قهرکردولی بخاطربچش برگشت ولی ایندفعه دیگه سلامتی خواهرم درخطر ...

کار خوبی کرد اومد. اینجوری یا درمان میشه یا بیماریش متوقف میشه ولی اگه می موند، فلج و خوار می شد وشوهرش نه یه آب دستش میداد نه یک ریال خرجش می کرد. تازه از چشم بچه ش هم می افتاد

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
منم شرایطم مثل خواهر شماست. ام اس ندارم ولی بیماری های دیگه دچارم کرد. دعا کن زودتر طلاق مون بدن راح ...

خدابزرگه گلم انشاالله خودش کمکت میکنه شوهربد سلامتیروهم ازآدم میگیره.. دیریازودازدست شوهربدردنخور بلاخره خلاص میشیدیه کم صبروتحمل میخادهمین 

خدابزرگه گلم انشاالله خودش کمکت میکنه شوهربد سلامتیروهم ازآدم میگیره.. دیریازودازدست شوهربدردنخور بل ...

ممنونم عزیزم. 

کار خوبی کرد اومد. اینجوری یا درمان میشه یا بیماریش متوقف میشه ولی اگه می موند، فلج و خوار می شد وشو ...

آره خواهرمم ازهمین ترسیده بودمیگفت تامن بااین مردزندگی کنم روزبه روزبدترم میشم.. همش ترس دلهره واضطراب باهمچین زندگی که دارم. حتازورشم میومدپول داروودکترخواهرموبده باوجوداینکه خواهرم پیش اون این بیماری براش پیش اومده ومقصرشم خودشوهرش بوده.. 

میرم ماهی ۳۰۰

انشاالله خدا به کارت برکت بده. به نظرم اول از همه اسم کاربری رو عوض کن جوری سرهم نوشتی منو بدبختی اینجوری بدبختی رو کامل چسبوند به خودت. 

از قانون جذب حتی الامکان استفاده کن. برای خودمم مسخره میومد اما چند روز همین جملات انگیزشی رو گذرا خوندم و رد شدم خیلی چیزای خوبی دیدم. 

آره خواهرمم ازهمین ترسیده بودمیگفت تامن بااین مردزندگی کنم روزبه روزبدترم میشم.. همش ترس دلهره واضطر ...

میدونم چون خودم سرم اومده. ☹️

2706