2726
عنوان

کیا طلاق گرفتن خونه بابا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 49 پست

خواهرمنم خونه ی بابامه میخادطلاق بگیره یه دختره هشت ساله هم داره پیش شوهرشه شوهرش نمیزاره خواهرم دخترشوببینه یاببره پیش خودش بزرگش کنه خواهردوست داره خودش دخترشوبزرگ کنه.. خواهرم 9سالی میشه ازدواج کرده چن ماهی میشه فهمیده ام اس داره قبلناهیچ مشکلی نداشت 14سال اختلاف سنی دارن  شوهرش بدبینه بددهنه وشکاکه داروهم مصرف میکنه خواهرم وقتی واردزندگی باشوهرش شده فهمیده دارومیخوره وبیماره ولی دیگه نتونسته کاری بکنه باهاش ادامه ی زندگی داده والان خواهرم خودش ام اس گرفته وهمشم بخاطرشوهرمزخرفووزندگیه مزخرفی بوده که تحملش کرده.. ولی الان دوماهه خواهرم خونه ی بابامه تصمیم به طلاق گرفته ومیخادخودشونجات بده ازدستش.. 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم شوهرم ی روانی بود

آره خواهرمن وقتی واردزندگی باشوهرش میشه میفهمه دارومیخوره میگفت اول نمیدونستم داروی چیه میخوره میگفت ماله معده درده.. ولی بعدن فهمیدم داروی اعصاب میخوره 

من اصلاااااا تحمل دوري بچه رو ندارم😭

خواهرمم تحمل دوری بچشونداره چن باردیگه قهرکردولی بخاطربچش برگشت ولی ایندفعه دیگه سلامتی خواهرم درخطره بخاطرزندگی باهمچین مردی ام اس گرفته اگه روحیش خوب نباشه واسه بیماریش خطرناکتره... 

2706