1676
1605
عنوان

کیا طلاق گرفتن خونه بابا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 49 پست

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

منم شوهرم ی روانی بود

آره خواهرمن وقتی واردزندگی باشوهرش میشه میفهمه دارومیخوره میگفت اول نمیدونستم داروی چیه میخوره میگفت ماله معده درده.. ولی بعدن فهمیدم داروی اعصاب میخوره 

دلم ازکسی بگیردپاکش میکنم گاه اشتباهش را..... گاه خودش را............ 
1522
من اومدم انقد سخته 😭ولی شوهرمم داشت چلم میکرد

عزیزم تاسالمیدوجوونیدخودتوازدست شوهرمزخرفت خلاص کن بعدن که بچه داربشی سختتره برات... 

من اصلاااااا تحمل دوري بچه رو ندارم😭

خواهرمم تحمل دوری بچشونداره چن باردیگه قهرکردولی بخاطربچش برگشت ولی ایندفعه دیگه سلامتی خواهرم درخطره بخاطرزندگی باهمچین مردی ام اس گرفته اگه روحیش خوب نباشه واسه بیماریش خطرناکتره... 

1665
کارگاه

مهریتو ازش بگیرواسه خودت یه کاری دست وپاکن. خواهرمم میخادیه کاری واسه خودش دست وپاکنه توخونه نمونه واسه روحیشم خوبه.. پیش شوهرش توخونه زندونی بودهیچ جانمیرفت... 

خواهرمنم خونه ی بابامه میخادطلاق بگیره یه دختره هشت ساله هم داره پیش شوهرشه شوهرش نمیزاره خواهرم دخت ...

منم شرایطم مثل خواهر شماست. ام اس ندارم ولی بیماری های دیگه دچارم کرد. دعا کن زودتر طلاق مون بدن راحت بشیم. 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
منم بچه دارم قصد دارم جدا شم  ولي سختمه خونه پدر و مادر نميدونم چيكار كنم

عزیزم درسته خونه ی پدرومادراونم بایه بچه سخته برگشتن ولی خیلی خیلی بهتره ازادامه دادن زندگی بایه شوهربدردنخوره اونم تاسالهای سال...... 

خواهرمم تحمل دوری بچشونداره چن باردیگه قهرکردولی بخاطربچش برگشت ولی ایندفعه دیگه سلامتی خواهرم درخطر ...

کار خوبی کرد اومد. اینجوری یا درمان میشه یا بیماریش متوقف میشه ولی اگه می موند، فلج و خوار می شد وشوهرش نه یه آب دستش میداد نه یک ریال خرجش می کرد. تازه از چشم بچه ش هم می افتاد

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
1645