2737
2734

بسته ی دوم  9کیک (۳گیگ بین المللی و ۶ گیگ داخلی )یعنی من میشه ار همشون استفاده کنم ؟هم ۳ کیک بین المللی و هم ۶ گیگ داخلی؟

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چه کدی رو زدیی ازکجارفتید اینارو اورد؟  خیلی خوبه ک.

ایرانسل من 

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰
عزیزم بسته داخلی اصلا بدرد نمیخوره من فعال کردم اصلا استفاده نمیشه گول خوردم الانم حیف پولم فقط  ...

جدی 🤐پس من گرفتمش 

من خودم گرفتم عزیزم 10 گیگ داخلی 5گیگ بین الملل الان از 5 گیگ 2 گیگ مونده از ده گیگ فقط 200دویست مگابایت استفاده شده من اینستا ندارم واتساپ ندارم فقط از گوگل نی نی سایت استفاده میکنم

2706