2737
2734

حس ميكنم از بعد جراحي بدنش ضعيف شد بيشتر مريض شد ٢سال وچهارماهشه تو اين مدت فقط ٤بارش بيمارستان بستري شد حالا يا تب بود يا اسهال و اينا بيشتر تب الانم كه بهش ميرسم و اينا وزن نميگيره نميدونم چرا خيلي بهم ريختم امشب كه گلوش عفونت داشت انتي بيوتيك نوشت واسش كفت دكتر وزن نكرفته خيلي

تعداد رای : 1
نظرسنجی
وزنش خوبه
0
0%
وزن نرماله
1
100%

شايد كمخونه؟

مولتي ويتامين ميدي؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پدی لاک بگوبنوبسه براش خیلی عفونت وویروس اگه میگیره بهش چیزای مقوی کله پاچه آب قلم مغزها آب میوه طب ...

اتفاقا اب قلمو فريز كردم دارم كله پاچه مقويه جدي؟ابگوشت و گوشتشو با نون دادم دوست داشته

انگشت چپش مادرزادي خم بود جراحي شد

الهی عزیزم طبیعیه بهش حسابی برس انشالله ک زود قوی میشه عین اوایل

دختری که پررو نباشه گوشکوبه  امیدوارم هرچی واسه من میخوای خدا صد برابرشو بده به خودت حالا فکر کن ببین این دعاست یا نفرینه درحقت!!  
2738
الهی عزیزم طبیعیه بهش حسابی برس انشالله ک زود قوی میشه عین اوایل

قربانت مرسي والا ميرسم اما اكثرا ميكن تو اين سن هستن وزن نميگيرن كمي بزركتر بشه بهو رشد ميكنه متاسفانه من از اول نزاشتم گرسنه بشه بياد طرفم خودم جلوتر غذاشو ميدادم كه دكتر كفت اشتباه كردي بايد بزاري خودش بياد

قربانت مرسي والا ميرسم اما اكثرا ميكن تو اين سن هستن وزن نميگيرن كمي بزركتر بشه بهو رشد ميكنه متاسفا ...

ای جانم دلم غش کرد واسش خدا نگهش داره بد به دلت راه نده گلم هیچیش نیس 

دختری که پررو نباشه گوشکوبه  امیدوارم هرچی واسه من میخوای خدا صد برابرشو بده به خودت حالا فکر کن ببین این دعاست یا نفرینه درحقت!!  
بله عزيزم اتفاقا ازمايش داديم چند ماه پيش كمبود ويتامينو داشت اما من مدام ويتامينش ميدم صبح كدياكير ...

آهن هم بده بعضي وقتا.اينا جبران شه درست ميشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

[QUOTE=124734053]ای جانم دلم غش کرد واسش خدا نگهش داره بد به دلت راه نده گلم هیچیش نیس [/QUOT

مرسي سلامت باشي اميدوارم بچه ها سالم باشن اين مهم تره بقيش كم كم بگذره خوب ميشن 

ی ویروسی امده دوباره پسر منم گلوش عفونت کرده تبم داره

به خدا داستانيه خوب بودااااا ديشب گير داد بستني ميخوام قبلش هم هي كفت دنبال سگ بگردين شيشه ماشين پايين واسه همينا مريض شد با اينكه بغل من نشسته بودااا ولي سرد و گرم شده كلا متاسفانه زود به زود مريض ميشه

2706