2737
2739
عنوان

چرا داره ادامه میده ارتباطو؟

188 بازدید | 15 پست

میدونم تکراریه..برا جدیدا گذاشتم🙁

بچه ها من چن ماه پیش ب همکلاسیم گفتم دوسش دارم و اونم (اونم قبلا ی بار بهم گفت ناز و بامزه ای و از طرز فکرم تعریف میکرد و میگفت خیلی خوب میفهمی چی میگم.تو دانشگاه خیلی نگام میکرد...)گفت تو دختر فوق العاده ای هستی و اگه یه نفر باشه تو اون کلاس که ازش خوشم میاد اون تویی ولی وااقعاااا نمیتونم و دوست دختر دارم. بعدش گفت ما میتونیم دوستای صمیمی و فوق العاده ای باشیم اتفاقا حالا که گفتی صمیمیتمون بیشتر میشه.گفتم همه چیو فراموش کن و جوابشو دیگ تو اینستا ندادم.اومد (انگار اتفاقی نیفتاده) گفت یه فیلمیو میخواد برام بیاره ک گفتم مرسی لازم نیست گف چرا؟ قهری با من؟ گفتم نه ولی لازم نیست ادای دوستا رو دربیاریم(چون قبلشم فقط دوتاهمکلاسی بودیم) اونم گفت من نمیخواستم

اداشونو دربیارم میخواستم دوستت باشم شاید چون اگه برا خودم این اتفاق میفتاد خوشحال میشدم اونطرف برام اینکارو کنه ک بعد گفتم نه من اصلا خوشحال نمیشم. بهم توهین میشه بیخیال محمد

بعدش تو دانشگاه مث غریبه ها باهاش رفتار میکردم ک ی روز پیام داد چرا رفتارت اینجوری شده تو موجود مهمی هستی برام نمیخوام از دستم ناراحت باشی(ما قبلشم دوتا همکلاسی بودیم فقط)منم خیلی بی تفاوت گفتم ن اصلا ناراحت نیستم.

الان استوریهامو بیشتر از قبل ریپلای میکنه و بحث راه میندازه درمورد استوریم

منم هربار خیلی رسمی و کوتاه ج میدم

الان تو حرفاش بهم گف عزیزدلم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشیدا فعلا رو نیمکت ذخیره هاشی. 

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2738

ببین عزیزم خواهر گلم از من به تو نصیحت.من دوساله تمام عمرمو گذاشتم پای یه ادمی که پدرش آخونده حتی و نمازخون و سربه زیر چقدرررررررر دم  از عاشقی زد.بخاطر من رفت ارشد خوند و هزار کار کرد دیگه خودم باورم شده بود هیچکس به انادزه این ادم نمیتونه عاشق من باشه اومدن خواستگاری و من شدم نشون کرده ی اینا.تا اینکه سر یه بحث مسخره ای هی بهونه میاورد بعدش فهمیدم اقا برگشته سمت عشق دوران دانشجوییش که وااااااااااااااااقعا هیچییییییییی نداره دختره نه قیافه نه تحصیلاتش اندازه منه نه خانواده داره هیچی هیچی.و همه چی تموم شد.به هیچ پسری اعتماد نکن به این راحتی.خصوصا این که میدونی دوست دختر هم داره اون حرفا رو مطمن باش به 10 تا دختر دیگه هم زده .من تورو نمیشناسم این قضیه نه به نفع منه نه ضرر من ولی بنظر من بذارش کنار و خدتو کوچیک نکن.چون میخواد ازت سو استفاده کنه

ببین عزیزم خواهر گلم از من به تو نصیحت.من دوساله تمام عمرمو گذاشتم پای یه ادمی که پدرش آخونده حتی و ...

🙁خدا لعنتش کنه

درسته.ممکنه به خیلیا بگ این حرفارو..مطمئنم میگه

جالبه پس چرا وقتی مطمعنی جوابشو میدی؟ چرا استوریی میزارییی ک واکنش نشون بده چرااااا؟  یکم دست ...

من استوری نمیذارم ک اون واکنش نشون بده😐😐😐😐 ببخشید ک از پیج اینستاگرامم استفاده میکنم

2706