2703
2553

من دوهفته دادم  بعدش آمپول ويتامين دي زدم واسش،يكسالشه ويتامين ديوكلسيمش پايينه  دكترگفت شربته استئوكروبده بعددوباره اسفندماه آزمايششوتكرا ركن،،اوايل احساس كردم پاي چپش كه پرانتزيه بهترشده ولي الان احساس ميكنم فرقي نكرده يعني كي خوب ميشه؟كفشه مخصوص درمانوبعيدميدونم بزاره پاش كنم بااينكه هشت ماهگي كامل راه افتاده ولي كفش عاديودوست نداره باهاش راه بره منم اهميت ندادم كه پاش كنه،بعداينكه يكي ازپاهاشه،اول اگه تجربه داريدبهم بگيدبعدتوي اين موقع شب واسم دعاكنيدكه خداپاي پسرموخيلي زودخوب كنه خيلي دارم اذيت ميشم اعصابم خوردميشه ميبينم اينجوريه،،گاهي ازهمون سمته چپ كه پرانتزيه ميخوره زمين تعادلش بهم ميخوره خيلي داغون ميشم اين حالتوميبينم انگاراذيتش ميكنه پاش لطفاواسه سلامتيه تمام بچه هاوپسرمن يه صلوات بفرستيدممنون ازهمگي

استئوكر بهتره يا استئوجويس؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چندسالشه پسرت؟

يكسالشه ازچهارماهگي چهاردستوپارفت ولي مدله سه پايه ميرفت دكترگفت مشكلي نيست بعضي بچه هااين مدلي ميرن دوتادستاشويه زانوشوزمين ميذاشت اونيكيوبالاميگرفت هشت ماهگي هم راه افتاد ولي خب همون پاش كه زمين نميگذاشت پرانتزيه تاالان

شماهم بچت مشكل داره پاش؟

امضامو ببين

استئوجويس رو داداشم خيلى تجويز ميكنه براى بچه ها

برادرم متخصص اطفاله

براى همين ميخواستم بدونم استئوكر قوى تره يا اين

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2714
امضامو ببين استئوجويس رو داداشم خيلى تجويز ميكنه براى بچه ها برادرم متخصص اطفاله براى همين ميخواس ...

واقعا؟ميشه ازشون درموردمشكل پسرمن بپرسي بعدفرداهمين جابهم بگي چيكاركنم؟

واقعا؟ميشه ازشون درموردمشكل پسرمن بپرسي بعدفرداهمين جابهم بگي چيكاركنم؟

سلام من پرسيدم گفت استئوكر براى سنين بالاتره ولى استئوجويس مناسبتره و اينكه روغن زيتون بماليد به پاهاش و سعى كنيد بخوابونيدش و تو خواب بزاريد پاشو زير نور خورشيد (يعنى جورى بدنشو تو خواب تنظيم كنى كه پاش زير نور باشه كه ويتامين دى راحتتر جذب بشه) امگا٣هم با توجه به وزن بچه دوزش مشخص ميشه چون بدن اين بچه ها امگا٣ كم داره پس بجاى اينكه دارو امگا بدى تخم بلدرچين رو تو برنامه غذاييش قرار بده و ماهى هم فراموش نشه

در صورت تحمل بچه ميشه تو خواب شب زانوها رو روغن مالى كرد و با يه شال بهم چسبوند وشال رو دورش بست كه به مرور زانو جمع بشه به سمت داخل

(عينا حرفاشو برات نوشتم)

سلام من پرسيدم گفت استئوكر براى سنين بالاتره ولى استئوجويس مناسبتره و اينكه روغن زيتون بماليد به پاه ...

خيلي ممنون ازلطفت عزيزدلم،مطبه برادرتون كجاست؟من تهرانم آدرسشولطف كن عزيزم امضاتوخوندم ان شاءالله كه خيلي زودخدابهت يه بچه صحيح وسالم بده عزيزم دلموآروم كردي باجوابت عزيزم ان شاءالله كه خدادلتوشادكنه