2737
2734
عزیزم خودتو ناراحت نکن متاسفانه الان خیانت رایج شده طوری که هر وقت میشنویم دیگه تعجب نمیکنیم از بس ز ...

انشاالله اینقد خوشبخت بشم اینقققددددد خوشبخت بشم بشینه فقط حرص بخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
در همه حال میشه خیانت کرد

ن من مرد پاک و خوب میخوام

میخوام فقط پاک باشه 

باز با اشک نوشتم 

هیچی نمیخوام ازش فقط میخوام پاک باشه برای خودم باشه تعصب داشته باشه 

فقط مال من باشه تا ابد بش تکیه کنم جا خالی نده 

چیزی ک من متوجه شدم از زندگی واس زندگی فقط باید اهلشو پیدا کنی وسلام  مطلقه بیوه مجرد هیچکدو ...

دقیقاعزیزم.به نظر من توی ۹۰ درصد طلاق ها مردا مقصرن.یه زن هیچ وقت نمیخواد زندگیش خراب بشه و میسازه.ولی مرده که با خیانت،دست به زن،اعتیاد.اخلاقای وحشتناک و غیره دلیل جدایی میشه.کم تر پیش میاد زن خائن یا دلیل جدایی بشه. اگرهم خواستی با مردی ‌که طلاق داده به ازدواج فکر کنی خیلی تحقیق کن که به چه دلیلی زنشو طلاق داده.

2738
اره بابا میشه😁 من مجرد بودم با مردی که جداشده بود ازدواج کردم

قطعا انقدر ویژگی های عالی داشته که این کارو کردی خوشبخت بشی عزیزم.نگران نیستی همش شمارو با زن قبلیش مقایسه کنه؟

قطعا انقدر ویژگی های عالی داشته که این کارو کردی خوشبخت بشی عزیزم.نگران نیستی همش شمارو با زن قبلیش ...

اولا که مقایسه میکرد تو ذهنش، متوجه میشدم

اونی که به من میگفتم این بود که چقد الان زندگیم خوبه و قبلا همش دعوا مرافعه بود.... خاطره خوباشو دیگه نمیگفت😁 الانم که چندسال گذشته همسر قبلیش دیگه کمرنگ سده تو ذهنش، اونم ازدواج کرده و بچه داره خداروسکر زندگیش خوبه... 

ضمن اینکه همسر منم از یسری اشتباهات خودش تو زندگی سابقش درس گرفت و تکرارشون نکرد تو رندگی خودمون، اون موقع کمسن بودن، خیلی چیزا رو بلد نبودن، هی به دعوا و لجبازی مشغول شدن تا عشقشون از بین رفت... وگرنه همسرشم دختر خوبی بود و جا داشت که خیلی لخاد مقایسه کنه