2737
2734
چون یه وقتا زمانش نیست باید وایسی تا وقتش

اگه قصدت جدیه و فکرمیکنی هیچ جوره نمیتونی ببخشی و فراموش کنی کارشو خودت با رفتارات سعی کن کاری کنی جداییتون جلو بیفته 

هرجاضعف نشون بدی.. داری میگی دفعه بعدم تیرتو بزن همینجا! √  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی اون منو تنها گذاشته ناراحتم تو خون میترسم تنهایی

ن خواهری من نمیترسه اصلا 

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
2731
داداشم شهری دیگه سر کاره  مامانو بابام سرکار شیفتن خودم تو خونه تنهام عب نداره ماام خدایی دا ...

اوخییی عزیزم بنظرم خودتو بغل کنو لذت ببر، چون من الان خیلی دلم میخواست مث تو تنها بودم ولی هم مامانم هست هم بابام هم داداشم  

هرجاضعف نشون بدی.. داری میگی دفعه بعدم تیرتو بزن همینجا! √  
آه نه ولی پس عشق خواهر برادری کجا فته؟ اونو که داری😮😮😮😍😍😍

اره فداتبشم من اونوو که دارم💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
اگه قصدت جدیه و فکرمیکنی هیچ جوره نمیتونی ببخشی و فراموش کنی کارشو خودت با رفتارات سعی کن کاری کنی ج ...

من یه سری هدف دارم ک بهشون میرسم هدف شخصی.تا اونموقع کاری میکنم الان ک ادعاش میشع دوسم داره و وابستمه اونموقع نتونه بی من حتی نفس بکشه برا یه ثانیه بعد تو اوج نیازش ب من ولش میکنم میرم حالا خاک شهر رو الک کنه عمرا پیدام کنه شکستنشو بدبختیشو تضمین میکنم بعد میرم دنبال خوشیا

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین؟!خدا مامان های مهربونتون رو حفظ کنه
2738
اوخییی عزیزم بنظرم خودتو بغل کنو لذت ببر، چون من الان خیلی دلم میخواست مث تو تنها بودم ولی هم مامانم ...

خوش به حالت

ولی قدر بدون 

از بچگی به خاطر کار مامان بابام من با داداشم تنها بودیم😥

توهمه رو داری😧

کاربریم دونفره اس  
من یه سری هدف دارم ک بهشون میرسم هدف شخصی.تا اونموقع کاری میکنم الان ک ادعاش میشع دوسم داره و وابستم ...

نه اینکارو نکن گناه داره

شاید واقعا دوست داره بلدنیس ابراز کنه😐

کاربریم دونفره اس  

لیاقت عشقمو و قلب پاکمو نداشتی فقط منتظر روزیم که بیای التماس کنی که ببخشمت . گلت بودم که از ریشه خشکوندیم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نه اینکارو نکن گناه داره شاید واقعا دوست داره بلدنیس ابراز کنه😐

بلد بود هشت سال تموم بلد بود چطور یه ساله یادش رفته

من این آدمو میپرستیدم کارای کرده ک اگه بگن مرده برمیگردم میگم خب ب من چه بزار سریالمو ببینم...آدمی که بخاطرش از عالم و آدم گذشتم

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین؟!خدا مامان های مهربونتون رو حفظ کنه
2706