2703
2553
عنوان

کی به بچه اولتون گفتید باردارید؟

388 بازدید | 34 پست

دخترم حدودا ۵ سالشه...نمیدونم کی بهش بگم؟ 

اگه بگم یه راست میره به مادرشوهرم میگه ک نمیخوام...

اگه نگم هی میپره روم...

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من دوسالو ۶ماهشه  همون اولش بهش گفتم الانم هر دقیقه شکمو بوس میکنه میگه من اجیمو دوس دارم

الهی😍😍

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

وا نگو تا زمانی ک بخوای همه بفهمن .من یه بار گفتم بچه پنج سالمو ک شاید یه روزی خدا بهت خواهر برادر بده رفت به مادرشوهرم گفت اون فکر کرد حاملم  حتی اقدامم نبودم چه برسه حامله .کلی تلاش کردم تا بفهمونم الکیه گفته

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2714

باید ماه های آخر بگین و آماده ش کنین چون بچه تحمل نداره9 ماه منتظر بمونه به هم میریزه و فکر میکنه دروغه

برای اینکه نپره رو شکمت راه دیگه ای پیدا کن مثلا کمرم درد میکنه یا مریضم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من دوسالو ۶ماهشه  همون اولش بهش گفتم الانم هر دقیقه شکمو بوس میکنه میگه من اجیمو دوس دارم

مبارک باشه ..خودت خواستی دومی رو یا ناخواسته بود؟!بخاطره فاصله سنی با اولی میگم گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

موقعی که بی بی مثبت شد الان همیشه مواظبه هر بار میگم دکتر میرم وقتی میام فک میکنه اوردمش‌خونه میگرده دنبالش شکم مو‌ بوس میکنه میگه نی نی خوابه. 

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤ لینک حذف تاپیک ها.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/11359764/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c?page=1
2706