1676
1605
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 114777 بازدید | 928 پست
تازه زبونش درازه که گیرمیدی تو چیکار داری من کجابودم.... به بهانه روشن فکری خفم کرده من تو جهنمم ولی ...

حتما برو مشاوره... ولی خدایی حال شوهرتو بگیر اقدام واسه طلاق ااااااخرین راهه. راههای زیادیه که حالشوبگیری بجز طلاق

بگذار بگذرندروزهای که روز ما نیست.واسه مادرشدنم دعا میکنی دوست عزیزمجازی. 
تازه زبونش درازه که گیرمیدی تو چیکار داری من کجابودم.... به بهانه روشن فکری خفم کرده من تو جهنمم ولی ...

بزن دکراسیونه صورتشوبیارپایین اصلا توبزن بزن نترس اگه اون ده تازد تودوتاهم تونستی بزن من که ازبس فیلم هندی دیدم دیگه بلده کارم شماره شوهرتوبده سوراخ سوراخش کنم باهم سوارهواپیماش کنم بفرستمش چین اگه تااونجاباموشک نزدنش کرونامیگیره به همین راحتی به همین زیبایی😁😁😁

انقد خسته ام که حال مردنم ندارم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

چجوری کانال ک گزارش نداره

سه نقطه روی هم بالا سمت راست رو بزن گزینه دوم گزارش

وزن شروع 75.500 وزن فعلی 67.200.وزن هدف 55.شروع 25 آبانماه. تا اول تابستون میخوام برسم به وزن هدف انشالله🙌علت اضافه وزنم بارداری و شیردهی بود🤰🤱
عزیزم خودتو سرزنش نکن خیانت همسرت به معنی این نیست که تو خوب نبودی یا کم گذاشتی.. شوهرت مثل اکثر مرد ...

بخدا وقتی من عقد کردم هرجامیرفتیم همه میگفتن آخه چرااین.... بااین حال من دوسش داشتم ازشحمایت میکردم. امااون خوب مزدمو گذاشت کف دستم. همیشه تودلم میگفتم من ازش سرترم از قیافه و اندام چی میخواد که من ندارم  که بخواد خیانت کنه

1660
واسه بعضی افراد خیانت مرد یک دلیل داره وبس کم گذاشتن زن واسه شوهرش... 😒

شما که زنی این حرف بعیده بیاین یکم هوای هم جنسمونو داشته باشیم😕یعنی مردا واسه زناشون کم نمیزاران؟کلا کم گذاشتن دلیل بر خیانت نمیشه طلاق بدن برن هرگوهی که دلشون میخوادو بخورن

الان تقاضای طلاق نده برو ثبت برای مهریه درخواست بده خودشون هرچی به نامش هست ثبت می کنن . بگو طلاق نمی خوام فقط مهریه می خوام . مهریه حقته و پشتوانه زندگیت .

از دادگاه اقدام کنی خیلی طول می کشه از ثبت اقدام کنی راحت تره . 

1668
چجوری کانال ک گزارش نداره

داره 

از همون ۳ تا نقطه ای که بالای صفحه هستش 

۳ تا نقطه رو می زنی گزینه هاش میاد 

خیلی مهمه لطفا (به خاطر خودتون) حتما بخونید 👇👇👇👇👇عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه به هم گروهی ها تون هم یاد بدین ؛ مرسی که خوندین💕💕💕😊😊😊                       
بیا،باهم فرار کنیم منم از،شوهرم بریدم دیگه ولی خانوادم اصلا پشتم نیستن

بخدادیشب مثل دیوونه ها هی برنامه چیدم که برم برم یه جاکه پیدام نکنن.... ولی خب میترسم آخرش برعکس شه و خیانتشو به من بچسبونه

بخدا وقتی من عقد کردم هرجامیرفتیم همه میگفتن آخه چرااین.... بااین حال من دوسش داشتم ازشحمایت میکردم. ...

خلایق هر چه لایق بزار بره دنبال اون زنای هرزه  ببخشید توالت عمومی ن تو خودت ناراحت نکن به خودت بگو من ارزشم بیشتر از اون بود اون لایق من نبود 

چرا عکسو تو نت اول نفرستادی واسه کسی حتی میتونستی تو اینستا دایرکت کنی واسه یه نفر غریبه انگار اشتب ...

تو پوشه هاش بود کلا درحد چند ثانیه همش اتفاق افتاد من داشتم کنارخودش عکساشو میدیدم که بهو چشمم افتاد به یه پوشه که بعدش امونم نداد

درود؛ 

عزیزم میفهمم سخته و ناراحتی، اما نباید عکسو نشون میدادی ... بایدبه روی همسر نمیاوردی و مطمئن میشدی تا نتونه کتمان کنه

اینجور که گفتی شما زیادی بهش محبت کردی و اجازه دادی شبا دیر بیاد، هرچیزی زیادش دل رو میزنه

حالا اینا به کنار، راه حل انکار، اصرار نیست

اصلا از خودت ضعف نشون نده، تو قوی هستی و بهترین راه رو انتخاب میکنی

طلاق آخرین راهه . فعلا برو مشاوره خانواده خوب، خیلی از خیانت ها حل میشه

منطقی باش گلم ... این فکر خودکشی و جایی رفتن ک کسی پیدا نکنه شما رو راه حل نیست

حتما سریع به مشاور خانواده مراجعه کن، با همسرت هم کاملا جدی باش ولی بحث نکن ... اصلا دعوای مجدد راه ننداز تا مشاور کمکت کنه

خوشبخت باشی🍃

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                   درود؛ عزیزان مدتی نیستم. بهترین ها از آنِ شما، یونیک. مانا باشید🍃🌸             
الان تقاضای طلاق نده برو ثبت برای مهریه درخواست بده خودشون هرچی به نامش هست ثبت می کنن . بگو طلاق نم ...

دیگه دادگاه قبول نمیکنه اول باید بری ثبت بعدش خودشون نامه میدن به دادگاه خاک تو سر ثبت کنن تا توقیف کنه طرف همه چیو فروخته و جابه جا کرده

1645