1676
1605

خانوما توروخدا نمک رو زخمم نپاشید فقط بگین چیکارکنم. الان اومدم خونه بابام بعدیه دعوای حسابی. عکسس تو گوشی تودستم بود توصورتم میگفت نه و داشت کتمان میکرد. ازغصه دارم میمیرم دوساله عروسی کردم

یعنی چی

چه عکسی؟ 

از اونجایی که تعداد تاپیکای تخیلی داره زیاد میشه تصمیم گرفتم که هر جا متوجه دروغ یه کاربر شدم براش تاپیک بزنم و نی نی یار رو تگ کنم، شاید اینجوری یه عده بترسن و کمتر وقت بقیه رو با دروغاشون بگیرن پس اگه دیدین برا کسی تاپیک زدم نیاین بگین تو چیکار داری و بیکاری و فلان و بهمان🙂🌷 اگه هم خواستین میتونین تو تاپیکایی که احتمال میدین دروغه منو تگ کنین که با همدیگه به سالم تر شدن سایت کمک کنیم💛

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660

خیانت کرده ینی؟؟

❎ پروفایلمو کپی نکنید😾😒همه منو بااین پروفایل میشناسن🌰🍃  🔶 اگه جوابتو نمیدم فک نکن جوابی ندارم  یا بلد نیستم جواب بدم، فقط نمیخوام با آدمی مثل تو دهن به دهن بشم😒👋😏
8

من تازه بعد ۸ سال شناختمش از اعتماد من سواستفاده کرد .........شکستم واقعا ...

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
یاطلاق یاعذاب

دلم میخواد طلاق بگیرم ولی کیی پشتم نیس بخدا همش میگم باخودمو بکشم یافرار کنم. گوشیو ازم گرغت یه سیلیم زد تو صورتم. بخدا از هرنظر ازش سرم خودشم میدووه هیچ وقت کم نذاشتم. 21 سالمه همسنام دارن زندگی میکنن من دارم میمیرم از غصه 😭😭😭😭😭

بادختره تو ماشین دوتایی عکس انداخته بودن. تو گوشیش بود پاک کرده بود ولی تو پوشه هاش مونده بود. 

بچه داری؟ 

از اونجایی که تعداد تاپیکای تخیلی داره زیاد میشه تصمیم گرفتم که هر جا متوجه دروغ یه کاربر شدم براش تاپیک بزنم و نی نی یار رو تگ کنم، شاید اینجوری یه عده بترسن و کمتر وقت بقیه رو با دروغاشون بگیرن پس اگه دیدین برا کسی تاپیک زدم نیاین بگین تو چیکار داری و بیکاری و فلان و بهمان🙂🌷 اگه هم خواستین میتونین تو تاپیکایی که احتمال میدین دروغه منو تگ کنین که با همدیگه به سالم تر شدن سایت کمک کنیم💛
1645