2726
عنوان

از ازدواج می ترسم

574 بازدید | 26 پست

از ازدواج می ترسم ، از آینده می ترسم ، خواستگارام رو رد می کنم ، از طلاق هم می ترسم ، حالا اتفاقی یه پسری عاشقم شده ، همه چیز تموم ، ولی من حالم ازش بهم میخوره 

بایدم بترسی

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم این دردو گرفتم😑

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

😕منم میترسیدم

ولی به خدا سپردم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
غلط میکنه

منظورم اینه که تا آخر عمر باید باهاش زندگی کنی دیگ اون آزادی مجردی و نداری همه چی میشه دوتایی

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2706