2733
2734

کلا پوشش ولباس سلیقه ایه وهر کسی سلیقه ای داره ممکنه چیزی که من میپسندم هزارنفر دیگه نپسندن و چیزی که خیلیا میپسندن من نپسندم وبهتره نطرخواهی نکنیم درباره پوشش ولباسمون ؛چون بالاخره اگر زیاد ایراد لگیرن از لباسمون ممکنه اون لباس اگر زیباهم باشه دیگه به چشممون خوب نیاد من بشخصه اگر زیاد ازلباسم  ایراد بگیرن دیگه نمیپوشمش،ولی استاتر جان هنرت و اینکه وقت گذاشتی برای دوختن مانتو قابل تحسینه کاری که من اصلا بلدنیستم وهزار آفرین به ایتکه بدون کلاس رفتن خودت یه مانتو دوختی،حتما مانتوت هم باسلیقه خودت هماهنگ وجوره پس منتظر تایید ازطرف کسی نباش موفق باشی مبارکت باشه بشادی بپوشی وامیدوارم هرروز بیشتر ازروز قبل پیشرفت کنی

دقت کردین چقدر حزب بادیم؟نفر اول که شروع کرد به بد گفتن دو صفحه همه بد گفتن و نفر اولی که گفت خوددار ...

من اینو خیای وقته فهمیدم چند ساله دقیقا تو اینستا هم همینه یکی بگه خوب میگن وری نایس یکی بگه بده همه میگن افتضاح کلا خیلی دهن بین و تقلید کارن ملت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا استعداد خیلی مهمه  خاله ی همسرم یه لباس مجلسی های لاکچری یه مانتو های باکلاسی هرچیزی بخو ...

من مامانم قبلا اینطور بودن خیلییییی خلاق و خوش سلیقه لباس میدوختن اونم از جیزایی ک کاربدی نداشت  بسیارم شیک و خاص میشدن 

مرسی گلم خیلیا میگن زشته ولی چون خودم دوختم خیلی دوسش دارم

عزیز دلم خیلیم خوبه خوشگله دوختتم که عالیه عزیزم به حرف بقیه هم توجه نکن منم خیاطم خودم 

واقعا تو بعضی تاپیکا آدم انگشت به دهن میمونه از این همه ادب و شعور بعضیا☹☹☹☹☹☹☹

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2728

هم آفرین به هنرت هم لایک به ادبت

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

ماشاالله ادب و احترام موج میزنه تو بعضی پست ها 😐😐😐😐 کی وقت کردین انقد بد بشین آخه 

استارتر جون مبارکت باشه خیاطیت عالیه مدلتم خوبه منتهی جایی عکسو گذاشتی که تو سلیقه شون نیست متاسفانه 😐😐😐 چقد دلم میخواد اینایی که ادعاشون میشه رو از نزدیک ببینم چه سر و وضعی دارن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

هنر دستت خیلییی تمیزه. عالی شده.

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706