2733
2734
عنوان

مامانای مهر 99 بیایید دورهم باشیم😍

1438 بازدید | 76 پست

خانوما من ب تازگی فهمیدم ک باردارم,6هفتمه 

هنوز سونو قلب نرفتم کلی هم استرس دارم چون بارداری اولمه و کلی سوال هم واسم پیش میاد همش

بیایید دورهم باشیم و بهم روحیه بدیم و تجربه هامونو در اختیار هم بذاریم و سوالامونو از هم بپرسیم و خلاصه انشالا تا زایمانمون باهم باشیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه.داره داروی شیمیایی میخوره گفتم بریم میگه دارم اینارو میخورم کافیه دیگه حوصله ندارم ای خدا

عزیزم من خودم چون از طب سنتی خیلی زود جواب گرفتم هرکی رو ک میبینم مشکل ناباروری دارن بهشون خیلی طب سنتی رو پیشنهاد میدم,اولین تاپیکم راجب همین موضوعه حتما بخونش گلم

گلم تو همون تاپیکم کامل توضیح دادم من زالودرمانی تخمدان و بادکش گرم و عسل و سیاهدونه انجام دادم

مگه اینا واسه تنبلی یا پلی کیستیک نیس؟ببین فکرمیکنم خودمم فولیکولام ضعیفه ولی نمیتونم روز۱۳ واینا برم سونو هرماه

مگه اینا واسه تنبلی یا پلی کیستیک نیس؟ببین فکرمیکنم خودمم فولیکولام ضعیفه ولی نمیتونم روز۱۳ واینا بر ...

اره دیگه وقتی پلی کیستیک باشه یعنی فولیکول خوب ندلری و باید تخمداناتو تقویت کنی ک فولیکول خوب داشته باشن

عزیزم ی سونو بده,باید مشکلتو حل کنی ک بارداری شی و اینهمه انتظار نکشی

2706