2737
2734
عنوان

حس میکنم زن بدی شدم

364 بازدید | 29 پست

اصلا اینطور نبودم. ولی جدیدا همش غر میزنم. گیر میدم میگم گوشیو بذار کنار، موقع غذا خوردن دهنتو ببند صدای شالاپ شالاپ نیاد. غذارو زمین نریز. 

یا یهو بهش تیکه میندازم. گفتم بهش لاغر کنی گوشتت اویزون میشه، گفت اشکال نداره عمل میکنم، منم گفتم پول داری دندونارو اول درست کن. به فکر عمل نباش. 

یا گفت یه میلیارد بهت میدم. گفتم تو اصلا ۱۰۰ملیون تو حسابت داری ک یه میلیارد میخوای بهم بدی؟ 

چرا اینطوری شدم اخه😭😭

حس میکنم چون بهم توجه نداره اینطور شدم. 

دیگه بهم برگشت گفت داری هی بهم حرف میزنیاااا منم چیزی نمیگم😓

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم.بیچاره شوهرم.البته اون خیلی بهم توجه میکنه هیچی ام نمیگه صبوره..فکر کنم بخاطر ناراحتی مامان نشدنمونه.منم پلی کیستیکم بچه دار نمیشم.اعصابم خورده

رو نمایان کردمو یک شهر دستش را بریده...😎😎😎
2731

زن بدی نباش😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اره مث مامان بزرگا غر غر و شدی شوهرت مامان نمیخواد که ،زن میخواد 

چیکار کنم اخه خیلی شلخته شده. 

اینو خودم میدونم. میگم چی باعث شده اینطور بشم. قبلا اصلا اینطور نبودم. یکی دو هفته‌ای میشه ک اینطور شدم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2738

منم قبلا اینجوری بودم. یه بار هم تو نامزدی بهم خورد که به خاطر سطح متفاوت فکری و مهمتر از اون این اخلاق بدم بوده. خیییییییلی حواست رو جمع کن. اگه فکر میکمی داری خرابکاری میکنی کمتر حرف بزن باهاش. برای خودت سرگرمی داشته باش و با دوستات بگرد. شاید کمک کنه. سرکوفت خیلی بده. نکن این کارو

گناه داره.

بهم توجه نمیکنه. حرصم میگیره. اینطوری ک زرخورد میکنم بهم توجه میکنه. خودمم بدم میاد. الان ک مسئله پول و عمل رو گفتم خودم خیلی از خودم متنفر شدم. اصلا ادمی نیستم ک پول داشتن یا نداشتن کسی رو به رخش بکشم😭😭

منم همینطورم.بیچاره شوهرم.البته اون خیلی بهم توجه میکنه هیچی ام نمیگه صبوره..فکر کنم بخاطر ناراحتی م ...

اره. بخدا همه چی تو هم گره خورده. برای عیدم که اصلا هیچی نخریدم. هیچی...

بعد یه ازمایش دارم ۴۵۰ تومنه. داروهام ۳۰۰ دوباره یه ازمایش دارم ۱۰۰ میشه. اعصابم خورد شده. کم مونده دیگه از عجز ب خدا گلایه کنم

بهم توجه نمیکنه. حرصم میگیره. اینطوری ک زرخورد میکنم بهم توجه میکنه. خودمم بدم میاد. الان ک مسئله پو ...

باهاشون صحبت کنید.

در هر صورت دست رو نقطه ضعف اقایون که ممکنه باعث جریحه دار شدن غرورشون بشه نزارید بهتره.

موید باشید.

2706