2733
2739

همون که تو صورتگر هست؟ 

ما واسه سونو مامو‌ و .....که میریم‌ دیدم خانما رو میارن‌ واسه بیهوشی ولی نمیدونم واسه عکس رنگی هست یا نه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همون که تو صورتگر هست؟  ما واسه سونو مامو‌ و .....که میریم‌ دیدم خانما رو میارن‌ واسه بیهوشی و ...

عزیزم تو تایپیکاتون خوندم که اضافه وزن دارین و دارین اقدام میکنین . خواستم بپرسم الان در حال وزن کم کردن هستین ؟ چون منم هم وزن شمام و دکتر گفته وزنتو بیار پایین . شما باشگاه هم میرین ؟ 

بله من انجام دادم با بیهوشی ۴۳۰تومن شد و عالی بود باید یه همراه داشته باشی .هیچی نفهمیدم .از قبل بای ...

دوستم میشه بگی دقیقا چکارا کردی ؟ دکترم گفته بود ۳ روز بعد پاکی برو اونجا عکس بنداز . منم رفتم ولی گفتن باید روز اول پریودی بیای .شما نمیدونین چرا اون موقع ؟ دارو باید بخورم یعنی ؟ 

2738
بله من انجام دادم با بیهوشی ۴۳۰تومن شد و عالی بود باید یه همراه داشته باشی .هیچی نفهمیدم .از قبل بای ...

همراه  میتونه همسرم باشه ؟ بعد کلا از زمانی که میرم اونجا تا عکس بندازم و مرخص بشم چقد زمان میبره ؟

من وقتی پسرم خیلی کوچیک بود بردیمش فراپرتو ازش ام ار ای گرفتن بیهوشش کردن

خیلی کوچیک بود پسرم مثلا ۳، ۴ ماهه بود😔😔😭😭

اسم فراپرتو و بیهوشی آوردی منم تجربه ام از اونجا رو گفتم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیزم تو تایپیکاتون خوندم که اضافه وزن دارین و دارین اقدام میکنین . خواستم بپرسم الان در حال وزن کم ...

باشگاه که نمیرم‌ چون دورم‌ فقط رژیم دارم و‌گاهی پیاده روی میکنم اگر این ماه باردار نشدم ی رژیم سفت و سخت میگیرم‌ و میذارم‌ ۴ ماه دیگه اقدام میکنم 

عه سلام خوشکلم خوبی چه خبر جیگر ؟؟؟ چه میکنی 

قربان شما‌.سلامتی عزیزم‌.درگیر‌ خونه ساختنیم‌ به امید خدا عید بریم‌ تو خونه

همراه  میتونه همسرم باشه ؟ بعد کلا از زمانی که میرم اونجا تا عکس بندازم و مرخص بشم چقد زمان میب ...

بله همسرت باید باشه من دوماه پیش انجام دادم ۱۰پری رفتم همون روز برام انجام دادن چون دکتر بیهوشی بود .بعضی روزا دکتر بیهوشی نداره .حالا نمیدونم چرا بهت گفته اول پری بیا .هم اول پری برو شاید دکتر بیهوشی فعلا نباشه .من قبلش یه مسکن بهم دادن گفتن بخور هیچ دردی نداشتم بعدشم درد نداشتم ۲۰دقیقه طول کشید منکه راضی بودم 

خدایا کمکم کن
2706